Start Speaking Czech Now! - More Essentials

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Vít Benešovský

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
42 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

In this course, you will broaden your knowledge of basic Czech in a practical, straightforward way. Learn more!

V kurzu si osvojíte

Český jazyk pro cizince

The course is suitable for complete beginners as well as for people who would like to revise what they already know or finally understand parts of Czech they have always found difficult. Learn how to use all types of Czech verbs, talk about years and months, family, food and the future. See how Czechs say what people and things are like, how Czech words change depending on gender, how we order at a restaurant and more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo! 

Osnova kurzu

Vít Benešovský

Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second číst víceLanguage from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German. See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Všechny kurzy lektora Vít Benešovský

Hodnocení kurzu

96 %

19 hodnocení
16x
2x
1x
0x
0x

Jack A.

Excellent teacher! Explains everything in a nice and easy way to understand. It all made a lot more sense to me when he explained it. Very Impressed! A+++


Lenka Svobodová

Dobře vysvětlené, srozumitelné.


Inuita

Even better than the first part :-) Vít explains everything very clearly. Lots of practice, but font in videos could be bigger. Dobrý kurz, děkuji!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.