Storytelling 1: Prezentace a business storytelling

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Wieser

Potřebujete umět motivovat a přesvědčit druhé? Chcete získat druhé pro vaši myšlenku? Pomohlo by vám předávat informace efektivně a jasně?

890 Kč s DPH

Celková délka

30 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Vyprávějte příběhy. Příběh vám odemkne srdce vašeho zákazníka, zaměstnance, žáka i člena rodiny. Budete mít snaží cestu k navázání spolupráce.

Příběhy aktivují v mozku centra spojená s empatií. Jinými slovy, příběhu se více otevřeme a přijmeme ho, kdežto proti holým faktům máme tendenci argumentovat.

Využít můžete i jen prvky storytellingu například v marketingu, obchodním rozhovoru nebo při vedení lidí. 

“Storytelling je nejmocnější cestou, jak do dnešního světa vypouštět nápady.”  Robert McKee, americký spisovatel a kreativní konzultant

Co si z kurzu odnesete: 

  • Dokážete druhým věci sdělovat srozumitelně a na příkladech
  • Stanete se lepším obchodníkem
  • Naučíte se budovat váš osobní brand i brand vaší společnosti
  • Naučíte se vyvolat v posluchačích emoce
  • Technické informace se naučíte prezentovat poutavě
  • Získáte řadu tipů, kde prakticky storytelling využít
  • Osvojíte si řadu technik na zpestření každé vaší prezentace

Z kurzu si odnesete několik praxí ověřených postupů pro výstavbu příběhu.

Pro koho je kurz určený:

  • Pro každého, kdo chce umět ovlivňovat svět okolo sebe pomocí slov.
  • Pro manažery, obchodníky, markeťáky i další, kteří chtějí komunikovat přesvědčivě.
  • Pro ty, kteří se chtějí umět prosadit a budovat svůj brand.

Věděli jste, že když mluvíte o smyslových vjemech (o vůni, chuti, zvuku atd.), tak se v mozku posluchačů aktivuje více oblastí? Posluchače tím doslova vtahujete do vyprávění.

Kurz těží z poznatků psychologie, neurověd, divadla a narativních směrů.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Hodnocení kurzu

91 %

560 hodnocení
380x
117x
50x
7x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petr K.

Vynikající příklady.


David B.

Zajímavý prvek do prezentací.


Václava R.

Hodnotím velice kladně

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.