Storytelling 1: Prezentace a business storytelling

Cena: 690 Kč s DPH

Sleva -50%: 345 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
30 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Potřebujete umět motivovat a přesvědčit druhé? Chcete získat druhé pro vaši myšlenku? Pomohlo by vám předávat informace efektivně a jasně?

Vyprávějte příběhy. Příběh vám odemkne srdce vašeho zákazníka, zaměstnance, žáka i člena rodiny. Budete mít snaží cestu k navázání spolupráce.

Příběhy aktivují v mozku centra spojená s empatií. Jinými slovy, příběhu se více otevřeme a přijmeme ho, kdežto proti holým faktům máme tendenci argumentovat.

Využít můžete i jen prvky storytellingu například v marketingu, obchodním rozhovoru nebo při vedení lidí. 

“Storytelling je nejmocnější cestou, jak do dnešního světa vypouštět nápady.”  Robert McKee, americký spisovatel a kreativní konzultant

Co si z kurzu odnesete: 

  • Dokážete druhým věci sdělovat srozumitelně a na příkladech
  • Stanete se lepším obchodníkem
  • Naučíte se budovat váš osobní brand i brand vaší společnosti
  • Naučíte se vyvolat v posluchačích emoce
  • Technické informace se naučíte prezentovat poutavě
  • Získáte řadu tipů, kde prakticky storytelling využít
  • Osvojíte si řadu technik na zpestření každé vaší prezentace

Z kurzu si odnesete několik praxí ověřených postupů pro výstavbu příběhu.

Pro koho je kurz určený:

  • Pro každého, kdo chce umět ovlivňovat svět okolo sebe pomocí slov.
  • Pro manažery, obchodníky, markeťáky i další, kteří chtějí komunikovat přesvědčivě.
  • Pro ty, kteří se chtějí umět prosadit a budovat svůj brand.

Věděli jste, že když mluvíte o smyslových vjemech (o vůni, chuti, zvuku atd.), tak se v mozku posluchačů aktivuje více oblastí? Posluchače tím doslova vtahujete do vyprávění.

Kurz těží z poznatků psychologie, neurověd, divadla a narativních směrů.

Osnova kurzu

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a číst víceprezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Všechny kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnocení kurzu

91 %

377 hodnocení
265x
63x
37x
7x
5x

Linda S.

tento kurz byl pro mě, oproti předchozím třem, které jsou součástí "přesvědčivé prezentace" poměrně těžko uchopitelný.. bylo to spíše vyprávění o vyprávění, a proto i závěrečný test byl pro mě oproti předchozím těžší.. a upřímně si nejsem moc jistá, kolik z kurzu mi utkví v paměti


Svitlana Dvorzhak

Vyborne


František Z.

storytelling je s nami od pociatku ludstva a prepaja nas vsetkych cez miesto aj cas... preto milujeme knihy, filmy, hovorene slovo, umenie ale aj vedu... kurz bol jasny, strucny bez zbytocneho balastu. uz len si osvojit spominane zrucnosti a pretavit ich v praxi :)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.