Storytelling 2: Prodávejte příběhem a zaujměte

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Wieser

Chcete se naučit lépe prodávat a prezentovat produkt, sebe sama, nebo vaši společnost? Potřebujete působit přesvědčivě na zákazníky, kolegy, žáky nebo podřízené? Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

30 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Využívejte storytelling. Storytelling není jen o vyprávění příběhů s hlavní postavou a se zápletkou. Jedná se také o jednoduché triky, jak získat pozornost, prezentovat, prodat, učit a vést.

Věděli jste, že příběhy aktivují v mozku centra spojená s empatií? Jinými slovy, příběhu se více otevřeme a přijmeme ho, kdežto proti holým faktům máme tendenci argumentovat.

Když vyslechnete něčí příběh, máte pocit, že toho člověka znáte lépe. Díky kurzu se naučíte vyprávět ty správné příběhy a ovlivníte to, jak si vás, váš produkt nebo vaši společnost druzí zapamatují.

Storytelling je nejen efektivní forma komunikace, díky které se stanete přesvědčivější, autentičtější, ale i způsob, jak druhé nadchnout pro vaši myšlenku.

“Pomocí příběhů utváříme svět. Jestli chcete změnit svět, změňte příběhy, které vyprávíte. Tohle platí pro jednotlivce i pro celé instituce.” Michael Margolis, americký podnikatel

Co si z kurzu odnesete: 

  • Naučíte se zvýšit cenu produktu a služby příběhem
  • Dokážete říct svůj osobní příběh tak, že zapůsobí a inspiruje
  • Osvojíte si triky na udržení pozornosti posluchačů
  • Nahlédnete pod pokličku storytellingu na sociálních sítích
  • Naučíte se tvořit originální příběhy
  • Získáte řadu praktických tipů, jak správně storytelling využít
  • Jako bonus získáte triky pro improvizované vyprávění

Z kurzu si odnesete několik praxí ověřených triků, které vylepší vaše prezentační dovednosti.

Pro koho je kurz určený:

  • Pro každého, kdo chce umět ovlivňovat svět okolo sebe pomocí slov.
  • Pro manažery, obchodníky, markeťáky i další, kteří chtějí komunikovat přesvědčivě.
  • Pro ty, kteří se chtějí umět prosadit a budovat svůj nebo firemní brand.

Kurz těží z poznatků psychologie, neurověd, divadla a narativních směrů.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Hodnocení kurzu

90 %

269 hodnocení
179x
55x
23x
9x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladimír K.

Zaujímavý kurz a návod, ako si skvalitniť život príbehmi. Ďakujem.


Hana B.

Užitečné informace, utříbení myšlenek


Drahoslav Dvořák

Tento kurz je dle meho smeskou toho, co se neveslo do prvniho dilu

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.