„Tahák na zdraví“ aneb psychosomatika ve zdravotní prevenci

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Tereza Hodycová

Cena: 999 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 499 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
56 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Doplňte si pohled na zdravotní prevenci, ať se cítíte lépe - v práci i doma. Kurz obsahuje ověřené medicínské a psychologické poznatky a psychoterapeutické techniky, okořeněné reálnými příběhy klientů, na jejichž místě možná poznáte sami sebe.

Co se v kurzu naučíte?
Živý člověk není biologický preparát a proto představa, že prevence znamená pouze pravidelné prohlídky u lékaře, odběr krve či rentgen je dosti mylná. Nejlépe se předchází zdravotním potížím dostatečnou péčí o sebe – a to nejen o svoji tělesnou schránku, ale i o svoji duši a vztahy.

V kurzu zjistíte, jaké „zdravotní minimum“ byste si měli dopřát ve všech oblastech zdraví – biologické, psychické, sociální a spirituální. Kurz není všeobjímající učebnicí zdravotní prevence - ale znáte přeci Paretovo pravidlo, že 20 % činností dělá 80 % výsledku. V kurzu se dozvíte o těch 20 %, zbytek si už musí najít každý sám a po svém.

Kurz je vytvořen na základě ověřených medicínských a psychologických poznatků, používaných psychoterapeutických technik a psychosomatických přístupů, které jsem proložila příběhy svých klientů a zajímavých medicínských kazuistik.


Cíle kurzu:
Po absolvování tohoto kurzu budete schopni:

  1. Nahlížet na svoje zdravotní potíže z širšího pohledu
  2. Identifikovat hlavní rizikové faktory fyzického i duševního zdraví
  3. Převést konkrétní tipy prevence zdraví do praxe vašeho běžného dne

Kurz samozřejmě nenahrazuje preventivní lékařské prohlídky, ale spíše doplňuje pohled na zdravotní prevenci a motivuje „studenty“ k lepší péči o svoje tělo a duši.


Kurz je určený pro:

  • Zaměstnance, kteří mají málo času a zapomínají na sebe.
  • Pro všechny, kdo se neumí zastavit a padají únavou.
  • Pro lidi, kteří se potýkají se zdravotními problémy s výraznou psychickou složkou.
  • Pro všechny, kdo chtějí o svoje zdraví pečovat a rádi by praktické shrnutí tipů, jak na to.

Osnova kurzu

Tereza Hodycová

Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní číst víceklienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru. www.terezahodycova.cz

Všechny kurzy lektora Tereza Hodycová

Hodnocení kurzu

89 %

241 hodnocení
147x
68x
22x
1x
3x

Simona L.

Ten kto nemá čas, nech si aspoň pozrie kapitolu 8. A potom si čas spraví:). Nikdy som neuvažovala nad definíciou zdravia, preto som netušila, že je to i stav úplnej duševnej a sociálnej pohody. Teraz si myslím, že podľa tejto definície je naša civilizácia chorá... Ešte že máme vieru a nádej, o ktorej lektorka hovorí v 8.kapitole. A boha na ktorého nám mozog reaguje rovnako = viď. 8.kapitolu a pochopíš :) . Ďakujem, skvelý kurz, miestami liečí. ;)


Renata Č.

Děkuji za zařazení tématu, přehledné a kvalitní zpracování obsahu, těm, kteří zvažují, doporučuji. Kultivovaný a příjemný projev lektorky.


Jiří T.

Velice poučný kurz, přednesený zajímavou formou. Lektorka je velice příjemná a přirozená.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.