„Tahák na zdraví“ aneb psychosomatika ve zdravotní prevenci

Kurzem provází  Tereza Hodycová

Vhodné k poslechu

Doplňte si pohled na zdravotní prevenci, ať se cítíte lépe - v práci i doma. Kurz obsahuje ověřené medicínské a psychologické poznatky a psychoterapeutické techniky, okořeněné reálnými příběhy klientů, na jejichž místě možná poznáte sami sebe. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co se v kurzu naučíte?
Živý člověk není biologický preparát a proto představa, že prevence znamená pouze pravidelné prohlídky u lékaře, odběr krve či rentgen je dosti mylná. Nejlépe se předchází zdravotním potížím dostatečnou péčí o sebe – a to nejen o svoji tělesnou schránku, ale i o svoji duši a vztahy.

V kurzu zjistíte, jaké „zdravotní minimum“ byste si měli dopřát ve všech oblastech zdraví – biologické, psychické, sociální a spirituální. Kurz není všeobjímající učebnicí zdravotní prevence - ale znáte přeci Paretovo pravidlo, že 20 % činností dělá 80 % výsledku. V kurzu se dozvíte o těch 20 %, zbytek si už musí najít každý sám a po svém.

Kurz je vytvořen na základě ověřených medicínských a psychologických poznatků, používaných psychoterapeutických technik a psychosomatických přístupů, které jsem proložila příběhy svých klientů a zajímavých medicínských kazuistik.


Cíle kurzu:
Po absolvování tohoto kurzu budete schopni:

  1. Nahlížet na svoje zdravotní potíže z širšího pohledu
  2. Identifikovat hlavní rizikové faktory fyzického i duševního zdraví
  3. Převést konkrétní tipy prevence zdraví do praxe vašeho běžného dne

Kurz samozřejmě nenahrazuje preventivní lékařské prohlídky, ale spíše doplňuje pohled na zdravotní prevenci a motivuje „studenty“ k lepší péči o svoje tělo a duši.


Kurz je určený pro:

  • Zaměstnance, kteří mají málo času a zapomínají na sebe.
  • Pro všechny, kdo se neumí zastavit a padají únavou.
  • Pro lidi, kteří se potýkají se zdravotními problémy s výraznou psychickou složkou.
  • Pro všechny, kdo chtějí o svoje zdraví pečovat a rádi by praktické shrnutí tipů, jak na to.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní klienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru.

www.terezahodycova.cz

Hodnocení kurzu

89 %

543 hodnocení
342x
138x
45x
9x
9x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ružena H.

Zaujimavy kurz, zrozumitelny. Dakujem.


Ilona O.

doporučuji


Daniela H.

Ďakujem, kurz bol účelový a veľmi sa mi páčil.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.