Tajemství flow: jak využít svůj potenciál na maximum

Nejprodávanější

Kurzem provází  Marian Jelínek

Vhodné k poslechu

Někdy děláme něco tak soustředěně, že přestaneme vnímat čas a okolí. Nic jiného není důležité. Pracujeme mnohem více než jindy, ale přitom se necítíme unavení. Takovému stavu se říká flow. Poznejte ho a naučte se ho využívat v pracovním i osobním životě. Celý popisek

1 390 Kč s DPH

Celková délka

45 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pokud člověk dělá nějakou činnost, ve které vidí velký smysl a do které zapojuje své dovednosti, tak ho ta činnost doslova pohltí. Přestane vnímat čas. A dostane se do stavu flow.  Ve flow se naše vůle vysiluje výrazně méně, než když v něm nejsme. Ve flow jsme dlouhodobě spokojenější, kreativnější, lépe nám funguje mozek z pohledu učení. Najděte si tedy aktivity, které vás do flow přivádí.

V tomto kurzu se dozvíte, jak se dostat do stavu flow a jak ho využít v běžném i pracovním životě. Během kurzu podíváme na to, jaké jsou klíčové faktory, které přispívají k dosažení stavu flow. V kurzu se také dozvíte, jak lze tento stav využít k dosažení vyšší produktivity, kreativity a spokojenosti v práci i osobním životě. Kurz je vhodný pro všechny, kdo chtějí zlepšit svou pracovní a osobní výkonnost, rozvinout svou kreativitu.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Marian Jelínek

hokejový trenér, kouč a pedagog

Marian se jako hokejový trenér mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. Jako trenér dále působil šest let v Německu, u českého národního týmu dvacetiletých, v Liberci, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, ale i v rámci osobního koučování. Je garantem oboru Manažerské psychologie na Newton University. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a týmů. Je autorem či spoluautorem třinácti knih.

Hodnocení kurzu

91 %

661 hodnocení
459x
142x
43x
14x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Radek Brabec

Velice prijemne a uklidnujici,skvele obohaceno o priklady k pochopeni.


Svätoslav S.

Odprezentovane plynule a zrozumitelne. Prezentujuci je vsak zamerany na subjektivne zdroje a definicie pre dosiahnutie tzv. "flow" co samozrejme nie je u mnohych ludi dosiahnutelne danym stylom bez popretia ich individualnych preferencii a sposobu akym pristupuju k dianiu okolo seba, ako ho vnimaju.


Lukáš M.

Perfektni

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.