Úvodní stránka

Talent management generace Y

hodnocení 91 %

Kurzem provází Gabriela Potočková

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
1:07 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Poznejte nastupující generaci dnešního světa práce. A naučte se, jak její talent získávat, řídit, a jak jej udržet!

Věděli jste, že poprvé v historii dnes spolu pracují současně až 4 generace? Na pracovním trhu začíná čím dál větší prostor zaujímat tzv. generace Y (narozeni 1980 - 2000), která bude do roku 2025 tvořit až 75 % pracovní síly.

Jak s touto generací pracovat? Jak do své firmy získat ty největší talenty této generace? A hlavně, jak si je ve firmě udržet? Nový kurz od Gabriely Potočkové vás seznámí s generací Y - a naučí vás s ní pracovat. Dozvíte se, jaká generace Y je, co dělá a co říká. Nikoliv na základě obrazu v médiích, ale podle výzkumů, statistik a reálných zkušeností.

Kurz vám ukáže, jak:

  • k vám do firmy získat talenty generace Y,
  • využít ty správné užitky ve spojení s kariérami generace Y,
  • mladé „ypsilony“ rozvíjet a vzdělávat a jaké nástroje k tomu můžete využít,
  • pracovníky generace Y správně motivovat, aby z vaší firmy houfně neodcházeli, sotva je všechno naučíte,
  • správně uchopit pro generaci Y téměř magická slova změna a výzva k vašemu prospěchu,
  • této často negativně vnímané generaci porozumět a díky tomu omezit konflikty na pracovišti.

Součástí kurzu jsou také bohaté studijní materiály, obsahující nejen worksheety, vhodně doplňující obsah kurzu, ale také odkazy na další zajímavé články, videa či knihy, týkající se talent managementu generace Y.

Gabriela Potočková

Gabriela Potočková

Partner Akademie Orlita, leader programu BeEager

Gabriela je konzultantem partnerem Akademie Orlita, s.r.o. od roku 2011. Má číst vícestudijní i pracovní zkušenosti z USA, Velké Británie a Jižní Koreji. Zaměřuje se na oblast talent managementu a vychovávání leaderů, její specialitou je věková skupina spadající do generace Y. Zabývá se otázkou, proč se často z talentovaných absolventů plných ideálů stávají zaměstnanci – šedé myšky, které ke zklamání svého zaměstnavatele svůj potenciál nikdy nenaplní. Je hlavou i srdcem programuBeEager aneb Co Tě ve škole nenaučí. Z krátkodobého projektu je dnes fenomén, kterého se účastní nejen studenti a absolventi škol, ale také úspěšní podnikatelé či top manažeři českých i nadnárodních firem. Působí na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde studuje doktorský program se zaměřením na talent management generace Y.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Generace Y - kdo jsou, odkud pochází, co dělají a říkají


3:09


5:02


4:45


Získání talentů generace Y


3:08


13:36


4:58


Vedení generace Y


4:41


Rozvoj talentů generace Y


3:30


4:18


Udržení talentů generace Y ve firmě


5:10


9:35


2:05


1:50


Závěrečné video a test


14.  Závěr

1:29Celková délka videí

1:07 hod

Hodnocení kurzu

91 %
219 hodnocení

Ladislav Pštros

Kurz je zajímavý, ale nezjistil jsem z něho moc užitečných dovedností.


Miroslava Mísařová

Srozumitelně podané informace


Iveta Vojkůvková

Kurz mi moc pomohl k mé absolventské práci, naprostá spokojenost, doporučuji!


Tereza Valášková

Informace byly užitečné, ale to, že trenérka četla text ze čtečky, strašně poškodilo výstup. Její dikce je jako čtení pohádky malému dítěti, větší přirozenost by byla fajn.


Bohuslav Tmej

Velice poutavé a inspirující odkazy u jednotlivých lekcí.


Tomáš Olšar

Velice dobrý kurz i lektorka. Bylo zde pár dobrých tipů, které v praxi určitě využiji. A také jako ročník 84 jsem se v Y našel :-) T.


Aleš Hajíček

Srozumitelný a přehledný kurz s odkazy na další zdroje studia.


Nela Rájová

Ráda bych poděkovala za kurz, který se věnoval generaci Y. Spadám do této generace a bylo pěkné se dozvědět něco o sobě. Občas se stává, že nerozumím některým lidem patřící do gen.Y a kurz mi v tom pomohl. Nyní můžu říct, že začínám rozumět myšlení některých lidí.


Adéla Matějková

Perfektní a praktické. Děkuji.


Ing. Karel Štěpánovský

Zajímavý, vysoce podnětný kurz.
Pravděpodobně jsem špatně zodpověděl otázku na % předpoklad početního zapojení generace "Y" v roce 2025... ale uvedený údaj jsem nikde nenalezl

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
1:07 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup