Kritické myšlení 5 - Teorie her a jak okolnosti ovlivňují rozhodování

Kurzem provází  Lukáš Hána a GrowJOB

Štve vás, že lidé dělají pořád dokola ty samé chyby? Přestaňte se snažit změnit lidi a začněte měnit jejich podmínky a pravidla hry!

990 Kč s DPH

Celková délka

58 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zaujměte nový pohled na řešení problémů. Nehledejte chyby jen v lidech, ale zaměřte se i na systém, ve kterém k chybám dochází. To je často mnohem účinnější postup, který vás navíc může dovést k odhalení skutečných příčin problémů. Pokud je totiž špatně nastavený systém a pravidla hry, tak v nich i noví a jinak úspěšní hráči nakonec pohoří.

Rozšiřte si svou sadu nástrojů o techniky systémového myšlení, behaviorální ekonomie a teorie her a přijděte na kloub problémům, které se nedaří vyřešit přimočařejšími postupy.

V kurzu se naučíte:

  • Jak zaujmout systémový pohled a hledat hlubší příčiny problémů
  • Jak řešit problémy změnou podmínek místo změny lidí
  • Jak přizpůsobit prostředí tak, abyste dělali vy nebo ostatní lepší rozhodnutí
  • Jak se lépe rozhodovat a předvídat chování ostatních pomocí teorie her 
  • Jak zvýšit účinnost odměn aniž by vás to stálo víc
  • Jak se vyhnout chybám při zavádění změn

Kurz je určený pro:

  • Manažery
  • Obchodníky
  • Rodiče
  • Politiky
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myšlení ve vzdělávacím Institutu GrowJOB

Na školeních, přednáškách a konzultacích učí lidi aplikovat kritické myšlení při práci s informacemi a rozhodování. Studoval Diplomacii na VŠE a Koučink a management na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes ve Francii. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE. Je alumni Centra pro aplikovanou racionalitu CFAR.


GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Hodnocení kurzu

90 %

99 hodnocení
68x
16x
12x
1x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladimír K.

Opäť ďalší skvelý kurz pre skvalitnenie procesov myslenia. Otázka číslo štyri mi však svojou formuláciou urobila problém. Teším sa na ďalšie kurzy kritického myslenia, ďakujem.

Reakce lektora:

“Díky Vladimíre. Na otázku se podívám.“


Andrea B.

*******


Radek Páleník

Kurz je zajímavý, hlavně tragédie občiny je k zamyšlení. Hledání viníků není možné v praxi často nijak vynechat.

Reakce lektora:

“Díky Radku za hezké hodnocení. Tragédie občiny je i můj oblíbený koncept. ;)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.