SLEVA ROKU 35% na všechny kurzy - Tak toho využijte!  SLEVA ROKU 35% na všechny kurzy - Tak toho využijte!

Todoist - zorganizujte si život

Cena: 129 Kč s DPH

sleva roku -35 %: 83 Kč s DPH

platí do 21. 1. 2019

Počet lekcí:
13

Celková délka videí:
24 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Potřebujete se zorganizovat a udržovat si přehled o všem, na čem pracujete? Pomoci vám může aplikace Todoist.

Todoist je populární aplikace pro zvýšení produktivity. Umožní vám udržet si přehled o všech úkolech, na kterých pracujete, takže si můžete uvolnit mentální kapacitu a plně se soustředit na úkol, na kterém pracujete. 

V tomto kurzu se naučíte, jak v aplikaci: 

  • plánovat
  • vytvářet různé pohledy na úkoly, které jsou před vámi
  • nastavovat připomenutí
  • využít na maximum verzi zdarma
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Todoist - plánovací aplikace


2:54


2:222:134:09


2:402:4611.  Filtry

3:59


12.  Tipy

3:41Celková délka videí

24 min

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

94 %
36 hodnocení

Eva Palečková

Velmi zajímavý kurz :)


Ľubomír Mihálik

Už jednou jsem měl apku nainstalovanou, ale pořád jsem váhal, jestli ji použít nebo ne, mám iPhone a tam jsou Připomínky, které fungují snad úplně stejně a navíc je můžu sdílet s rodinou :) Webová verze todoistu se mi ale moc líbí.


Veronika Grebeníčková

Jednoduše a prakticky vysvětleno to co bylo třeba.
Děkuji

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.