Tři pilíře úspěšné prezentace

Nejprodávanější

Kurzem provází  Olga Lošťáková

Chcete umět připravit a vést skvělé prezentace? V kurzu získáte praktické tipy, jak kouzlit řečí těla, naplnit prezentaci přesvědčivými argumenty a připoutat si pozornost publika. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

55 min

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete se cítit sebejistě a být vnímáni publikem jako profesionální řečníci? Přemýšlíte nad tím, jaké informace do prezentace zahrnout, abyste účastníky přesvědčili a nadchnuli? Nevíte v průběhu vystoupení, co dělat s rukama, kde stát, jak se hýbat, s kým navázat oční kontakt? Chcete, aby účastníci sledovali Vaše vystoupení po celou dobu, bavilo je a zajímalo?

V kurzu Tři pilíře úspěšné prezentace Vám předám praktické návody, nástroje a tipy, jak se stát profesionálním a sebevědomým řečníkem.

V kurzu se naučíte:

 • připravit logickou strukturu a přesvědčivý obsah prezentace
 • posílit pochopení a zapamatování předávaných informací
 • profesionálně vystupovat, reprezentovat firmu a sebe
 • zvýšit motivaci účastníků Vám naslouchat a přijmout prezentované informace
 • publikum zapojit a vtáhnout do děje
 • posílit Vaši autoritu prezentujícího
 • skrýt trému
 • efektivně využívat neverbální komunikaci a čeho se vyvarovat
 • posílit svou sebejistotu při prezentování

Kurz jsem doplnila praktickými pracovními listy, které Vám usnadní přípravu prezentace a odkazy na zajímavá a inspirativní videa (některá v AJ).

Kurz je určený pro:

 • každého, kdo se chce dobře připravit na veřejná vystoupení pro malou nebo velkou skupinu
 • toho, kde potřebuje posílit klíčové prezentační dovednosti a získat při prezentování jistotu
 • manažery, specialisty, obchodníky, techniky, administrativní pracovníky a další profese
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Olga Lošťáková

Lektorka, psycholožka a koučka

Školení soft skills (prezentace, komunikace, emoční inteligence, manažerské dovednosti) se věnuje od roku 2007. Je spoluautorkou knih „Obchodní a manažerská prezentace“ (Grada, 2010) a „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“ (Grada, 2017). Je držitelkou ocenění LIGS AWARDS: Osobnost vzdělávání dospělých 2014. Společně s Radkou Loja provozuje úspěšný web osobního rozvoje mindtrix.cz

Hodnocení kurzu

94 %

633 hodnocení
497x
99x
29x
4x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Monika H.

Skvěle vedený kurz. Lektorka opravdu na profesionální úrovni, děkuji.


Vít B.

Perfektní. Doporučuji.


Katrin Bialasová

Velmi zajímavý kurz

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.