Tři pilíře úspěšné prezentace

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
55 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Chcete umět připravit a vést skvělé prezentace? V kurzu získáte praktické tipy, jak kouzlit řečí těla, naplnit prezentaci přesvědčivými argumenty a připoutat si pozornost publika.

V kurzu si osvojíte

Chcete se cítit sebejistě a být vnímáni publikem jako profesionální řečníci? Přemýšlíte nad tím, jaké informace do prezentace zahrnout, abyste účastníky přesvědčili a nadchnuli? Nevíte v průběhu vystoupení, co dělat s rukama, kde stát, jak se hýbat, s kým navázat oční kontakt? Chcete, aby účastníci sledovali Vaše vystoupení po celou dobu, bavilo je a zajímalo?

V kurzu Tři pilíře úspěšné prezentace Vám předám praktické návody, nástroje a tipy, jak se stát profesionálním a sebevědomým řečníkem.

V kurzu se naučíte:

 • připravit logickou strukturu a přesvědčivý obsah prezentace
 • posílit pochopení a zapamatování předávaných informací
 • profesionálně vystupovat, reprezentovat firmu a sebe
 • zvýšit motivaci účastníků Vám naslouchat a přijmout prezentované informace
 • publikum zapojit a vtáhnout do děje
 • posílit Vaši autoritu prezentujícího
 • skrýt trému
 • efektivně využívat neverbální komunikaci a čeho se vyvarovat
 • posílit svou sebejistotu při prezentování

Kurz jsem doplnila praktickými pracovními listy, které Vám usnadní přípravu prezentace a odkazy na zajímavá a inspirativní videa (některá v AJ).

Kurz je určený pro:

 • každého, kdo se chce dobře připravit na veřejná vystoupení pro malou nebo velkou skupinu
 • toho, kde potřebuje posílit klíčové prezentační dovednosti a získat při prezentování jistotu
 • manažery, specialisty, obchodníky, techniky, administrativní pracovníky a další profese

Osnova kurzu

Olga Lošťáková

Olga Lošťáková

Lektorka, psycholožka a koučka

Školení soft skills (prezentace, komunikace, emoční inteligence, manažerské dovednosti) se věnuje od roku 2007. Je spoluautorkou knih „Obchodní a číst vícemanažerská prezentace“ (Grada, 2010) a „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“ (Grada, 2017). Je držitelkou ocenění LIGS AWARDS: Osobnost vzdělávání dospělých 2014. Společně s Radkou Loja provozuje úspěšný web osobního rozvoje mindtrix.cz

Všechny kurzy lektora Olga Lošťáková

Hodnocení kurzu

94 %

453 hodnocení
362x
66x
19x
3x
3x

Karolína Vodná

Děkuji, velice poutavý kurz, od kterého jsem se neodtrhla :-)
Karolína


Matúš H.

Neodbočuje od témy. Dostatok informácii k danej téme bez zbytočného naťahovania času. Zdôraznené podstatné body.


Petra L.

Mnoho užitočných informácií + prednášajúca lektorka je inšpiráciou pre správne a zaujímavé prezentovanie určitej témy. Ďakujem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.