U mě dobrý: hledání životního optimismu

Novinka

Kurzem provází  Jan Hřebejk

Vhodné k poslechu

Pelíšky. Musíme si pomáhat. Pupendo. Filmy úspěšného režiséra Jana Hřebejka lidi často dojímají svými příběhy. V tomto kurzu vám nabídne své příběhy z filmového života k tomu, aby vás inspiroval, jak přistupovat k práci, lidem a životu jako takovému. Celý popisek

1 190 kč s DPH

Celková délka videí

52 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jan Hřebejk, jeden z nejúspěšnějších českých režisérů, o svém kurzu říká: „Věřím v sílu příběhů. Snažím se celý život příběhy vyprávět prostřednictvím filmů. Rád příběhy poslouchám. A příběhy jsou mi trvalou inspirací. O několik příběhů z mého profesního života se proto chci podělit i v tomto kurzu." V kurzu zazní mnoho zajímavých inspirací jako například:

  • Zápaďácký optimismus. Proč se vyplatí netrácet víru a věřit, že to dopadne.
  • Umět si počkat. Jak díky trpělivosti s lidmi možná objevíte hvězdu. 
  • Šťastná náhoda. Proč nedojít, kam jsme původně chtěli, může být kolikrát naše životní štěstí. 
  • Luxus váhání. Jak mistři oboru díky projevené nejistotě získávají skvělé nápady.
  • Pofidérní úspěch. Jakou roli hraje třeba v boji o Oscara náhoda. 
  • Kritika nebo pochvala? Proč se vyplatí nechat si ke nesouhlasným názorům odstup.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jan Hřebejk

Režisér

Jan Hřebejk je český filmový, televizní a divadelní režisér.Vystudoval Akademické gymnázium v Praze a číst vícev roce 1991 scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Zabývá se filmovou, televizní a divadelní režií. Za své filmy získal doposud třikrát Českého lva, a to za tituly Horem pádem, Musíme si pomáhat (nominace na Oscara za nejlepší cizojazyčný film) a Šakalí léta.

Hodnocení kurzu

97 %

499 hodnocení
428x
60x
7x
4x
0x

Zuzana S.

Nádherne myšlienky...užasna chatizma..


Jan Šamšula

velmi přínosné, pravdivé a efektivní


Petra D.

Zkušený pohled na život jako takový. Kurz/lektor se dobře poslouchal, příklady z filmového prostředí byly zajímavé.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.