Úkoly pod kontrolou: jak na nic nezapomenout

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Vhodné k poslechu

Lepicí lístečky. E-maily s vlaječkou. Asana. Poznámkový blok. Hlava. Na kolika místech máte uložené úkoly? Udělejte si v nich pořádek, získejte pocit kontroly a přestaňte zapomínat. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

38 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zůstaňte ledově klidní, i když se hromada úkolů tváří, že vás v příští chvíli zavalí a živé nepustí.
Naučte se zorganizovat si úkoly tak, abyste jim vládli vy a ne ony vám..

Oblíbený lektor produktivity Daniel Gamrot vám předá nejzásadnější ověřené principy organizování úkolů, které za 12 let nasbíral s lidmi, jako jste vy. Nečekejte jeden univerzální recept, který za vás mávnutím kouzelného proutku vyřeší úkoly, do kterých se vám nechce. Těšte se na fungující principy, jak nad svými úkoly přemýšlet a jak je organizovat. Tak, abyste mohli pracovat více na správných věcech, ve správný čas a dělat je správně.

Inspirujte se:

  • Jak se zbavit paralýzy, že nevíte, kde začít.
  • Proč všechny úkoly nahrnout na jednu hromadu.
  • Jak odhadnout, kolik času úkol zabere.
  • Jakou časovou rezervu pro jistotu přidat.
  • Jak se věnovat hlavně důležitým úkolům.
  • Jak efektivně odbavit menší úkoly a „hořáky”.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

92 %

596 hodnocení
425x
118x
42x
6x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Alena P.

skvělý kurz

Reakce lektora:

“Mám radost, moc děkuji za hodnocení. 🙂“


Petra N.

Příliš dlouhé s ohledem na množství informací, které byly předány.

Reakce lektora:

“Petře, díky moc za hodnocení. Snad jste si odnesl alespoň jeden tip, který Vám pomůže. Ať se Vám daří mít úkoly pod kontrolou.“


Petr Kolovrátník

Čekal jsem větší detail nad jednotlivými aplikacemi.

Reakce lektora:

“Petře, díky moc za hodnocení. Pokud by Vás zajímaly konkrétní aplikace, napište mi, prosím, na daniel@gamrot.cz, které. Je možné, že budu mít jiné informace u sebe. Děkuji a fajn den přeji.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.