Umělá inteligence na maximum: ulehčete si díky AI vaši práci

Novinka

Kurzem provází  Barbora Brabcová

Nové nápady. Prezentace. Analýza dat. Obrázky a videa... s tím vším vám dnes může pomoct umělá inteligence. Stačí se jen umět správně ptát, znát ty správné nástroje, nebrat všechny výstupy doslova a dávat si pozor na bezpečnost. A vytěžíte AI na maximum. Celý popisek

1 290 Kč s DPH

Celková délka

1:23 hod

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Už si trochu s AI hrajete, ale chcete ji začít používat opravdu prakticky?  Usnadnit si běžnou práci? Ukážeme vám, jak pomocí umělé inteligence rychle přijít na nové nápady, jak si pomoct s tvorbou prezentací, nebo jak zpracovat velké množství dat. Získáte informace, jak AI funguje a jak s ní mluvit, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Jaké jsou její limity a základy bezpečnosti, aby vaše data byla chráněna. Na opravdu praktických příkladech se ji naučíte používat v každodenní práci, ať už jste samostatně pracující profesionálové nebo členové větších týmů. Během kurzu se s AI nudit nebudete – společně s ní zažijete, jak může být práce zábavná a kreativní. 

Co se dozvíte?

  • jak s AI mluvit, abyste dostali odpovědi, které hledáte.
  • řešení reálných situací a příkladů - od shrnutí dlouhých textů po automatické vytváření reportů.
  • jak využít AI k brainstormingu a generování nových nápadů.
  • cenné tipy na užitečné nástroje, aplikace a stránky, kde čerpat další informace
  • mnoho podkladů a šablon, které jsou připraveny hned k praktickému využití

A aby toho nebylo málo, přidáme i trochu o tom, jak na to všechno koukat s rozumem a zohlednit etiku a bezpečnost dat.

Koho bude kurz bavit:

  • Nadšence do AI ale i ty, kteří se nadšenci teprve stanou
  • Všechny, kdo chtějí rychle a přehledně získat opravdu praktické znalosti v oblasti umělé inteligence
  • Ty, kteří si chtějí usnadnit rutinní činnosti a věnovat se tomu, co je skutečně baví
  • Lidi, co si chtějí s generativní AI hrát a zkoušet její limity
  • Zvídavé mysli připravené přijmout změnu a technologický pokrok.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Barbora Brabcová

expertka a konzultantka na AI ve firemních procesech

Barbora je jedna z předních odbornic na optimalizaci firemních procesů pomocí umělé inteligence. Již více než dvacet let se zabývá optimalizací procesů, věnuje se zefektivnění práce díky práci s digitalizačními a automatizačními nástroji. Má za sebou úspěšné projekty v oblasti nákupu a logistiky a je známá pro svou schopnost převést teoretické znalosti do praxe. Barbora nabízí školení na míru, která pomáhají týmům rozumět a využívat umělou inteligenci ve svých každodenních pracovních procesech. Jejím cílem naučit běžné zaměstnance, jak AI správně využívat. Její přístup ke školením je praktický a zaměřený na konkrétní potřeby a výzvy, s nimiž se firmy setkávají. Ve své práci klade důraz na strategické poradenství a vyvinula nástroj  Lernfix, který pomáhá týmům učit se z minulých chyb a zvyšovat efektivitu projektů. S vzděláním v oboru mezinárodní vztahy a bohatou praxí ve vedoucích pozicích v oblasti nákupu pro nadnárodní společnosti přináší Barbora jedinečný pohled na využití AI v mezinárodním obchodním prostředí. Jako uznávaná odbornice přednáší na konferencích, Západočeské univerzitě v Plzni,  a je aktivní v profesních kruzích, kde sdílí své hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti AI a podnikání. https://www.barborabrabcova.cz

Hodnocení kurzu

97 %

145 hodnocení
130x
11x
4x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Tomáš Škopík

Skvělé tohle jsem hledal!

Reakce lektora:

“Děkuji moc Tomáši, to jsem ráda, že to sedlo :-)“


Serhii T.

Super


Marcela Furyová

Jasné a pochopitelné. Jednotlivě příklady jsem si hned zkoušela a konečně mám představu, jak AI používat

Reakce lektora:

“Super Marcelo, to jsem moc ráda!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.