Umělá inteligence prakticky: průvodce užitečnými AI aplikacemi

Novinka

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Jste ztraceni ve světě AI? Nemusíte. Ovládněte ty nejpoužívanější AI aplikace. Žádné zdlouhavé teorie a složité vysvětlování. Rychlé návody a praktické ukázky! Naučte se pracovat s umělou inteligenci a ušetřete si čas na běžných úkolech. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

48 min

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tu a tam si něco v AI vyzkoušíte. Občas zkusíte nějakého chatbota. Ale začínáte se v tom ztrácet … Je toho tolik. Každý den slyšíte o nových a nových AI nástrojích a aplikacích. Se kterou začít? Bude se mi hodit? Který nástroj si vybrat pro své aktivity?

Daniel Gamrot, expert na produktivitu a digitální technologie, za vás vyzkoušel desítky aplikací a vybral pro vás  (podle něj) 12 nejlepších AI aplikací. Můžete je snadno využívat hlavně v práci pro zefektivnění všeho, co děláte, a začít:

  • Zaznamenávat bleskově myšlenky s aplikací Audiopen.
  • Získat chytrého asistenta, který vám usnadní práci, v podobě Copilot, ChatGPT nebo Gemini,.
  • Tvořit vlastní grafiku díky AI nástrojů Canva a Adobe Firefly.
  • Posunout psaní v angličtině na novou úroveň díky Grammarly.
  • Překládat texty a soubory hravě snadno s DeepL.
  • Nebo vytvářet poutavé video avatary s HeyGen, ať už pro práci nebo zábavu.

Kurz je vytvořený tak, abyste získali praktické znalosti a dovednosti co nejrychleji. Žádné zdlouhavé teorie. Rychlé návody s konkrétními ukázkami, abyste si nástroje dokázali představit v praxi.

AI není jen pro experty! 
S novými AI aplikacemi, si můžete ušetřit čas a energii na běžných úkolech i vy.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

94 %

355 hodnocení
275x
66x
11x
3x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Richard D.

Dívat se na vygenerovaná videa bylo utrpení. Nepřirozená gestikulace autora byla přímo odpudivá. Za mě antireklama na AI. Jinak dobré.


Daniel O.

Výborný základní přehled aplikací pro práci s AI.
Vysvětlení jednotlivých aplikací pro jejich využití.


Eva Z.

zaujímavé informácie, ďakujem, určite niečo z toho využijem

Reakce lektora:

“To mám radost, díky a ať Vám to s AI jde od ruky. 🙂“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.