Umělá inteligence pro každého: jak efektivně využít AI v práci

Nejprodávanější

Kurzem provází  Eliška Vyhnánková

Vhodné k poslechu

Co takhle mít v práci k ruce asistenta, který by udělal některé úkoly úplně celé za vás? A bez přemlouvání? Můžete ho mít ještě dnes. Zjistěte, jak umělá inteligence může zefektivnit váš pracovní den a zjednodušit vám život. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

59 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Vezme vám práci? Nebo vám přihraje novou a zásadně vám usnadní život?  Naučte se srozumitelně o umělé inteligenci vše, co právě teď potřebujete znát. Je tu a už nikam nezmizí. Podobně jako internet, bez kterého jsme relativně nedávno také obešli. Podobně jako elektronické bankovnictví, platby hodinkami nebo naše chytré domácnosti. Někdo se jich bojí. Jiní si bez nich nedokážou představit svůj den. Po zhlédnutí kurzu se zařadíte mezi lidi, pro které umělá inteligence představuje skvělou příležitost. A kteří umí kriticky posoudit její limity.

Naučíte se:

  • Jazykem normálních smrtelníků: Co to ta umělá inteligence (AI) vlastně je.
  • Na jaké úkoly v práci se AI hodí.
  • Jak AI správně zadávat úkoly, aby vám opravdu pomohla.
  • Na co se spolehnout a co raději dělat sami.
  • Které nástroje AI stojí za prozkoumání. 
  • Že s AI nemůžete nic pokazit a stojí za to si s ní hrát.

Koho bude kurz bavit:

  • Všechny, kdo chtějí za hodinu získat přehled o možnostech a limitech AI pro jejich práci.
  • Lidi, kteří si chtějí AI rovnou zkusit na svých pracovních úkolech.
  • Nadšence, kteří se raději na změnu připraví, než aby před ní zakrývali oči.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Eliška Vyhnánková

konzultantka v oboru sociálních médií

Eliška je jedna z nejzkušenějších marketingových lektorek v Česku. Víc než 12 let učí firmy, jak používat sociální sítě. Jejím hlavním cílem je naučit co nejvíce lidí pracovat s těmito službami, nebát se jich a využít je k lepším výsledkům. Má za sebou přes 800 firemních či veřejných seminářů a workshopů pro víc jak 11 000 posluchačů. Měla to potěšení pracovat pro společnosti RENOMIA, Prague.eu, CzechTourism, Člověk v tísni, Johnson & Johnson, Unipetrol, Česká spořitelna, O2 Czech Republic, ČVUT, Rossmann, innogy, Charita Česká republika, ČSOB a další desítky skvělých klientů. Společně s Michelle Losekoot v roce 2019 vydala knižní bestseller Jak na sítě, kterého se prodalo už přes 35 tisíc kopií Pravidelně spolu pořádají školení Jak na sítě, které je dostupné i v digitální verzi. Zároveň Eliška natáčí stejnojmenný podcast, kam si zve zajímavé hosty z praxe. Založila také semestrální projekt Social Media Akademie. Působí v porotách marketingových soutěží, moderuje a přednáší na odborných konferencích. Kromě jiných cen získaly s Michelle v roce 2020 ocenění Osobnosti digitálního marketingu WebTop100.

Hodnocení kurzu

96 %

667 hodnocení
549x
97x
18x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Venuše T.

Velice zajímavý a inspirativní kurz. Lektorka prezentuje skvěle!
Kurz má přehlednou strukturu, je srozumitelný a se spoustou praktických příkladů a ukázek. Přímé odkazy na nástroje jsou i pod videem.


Milan H.

Velmi zajímavý kurz. Lektorka vše podává srozumitelně a přikládá spoustu inspirativních příkladů a odkazů na nástroje či doplňující informace.


Anastázie Širinkina

Kurz mi přišel dobre strukturovaný a informativní. Ačkoliv s umělou inteligenci mám nějaké zkušenosti, naučila jsem se spoustu nového a dozvěděla se o dalších možnostech jejího využití. Moc děkuji. :)

Reakce lektora:

“Anastázie, moc Vám děkuji za Vaši chválu.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.