Umění facilitace: efektivní vedení porad, workshopů a jednání

i v audio verzi

Kurzem provází Martina Georgievová Slovensky

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50%: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:10 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Porady nestačí svolávat. Naučte se je skutečně vést. Staňte se facilitátorem - katalyzátorem nápadů. Osvojte si praktické postupy, které vám umožní vést skupinovou diskusi tak, aby vedla k požadovanému cíli.

Potřebujete se skupinou najít řešení problému? Získat návrhy od účastníků? Dospět ke společnému rozhodnutí? Nebo vést diskusi, kde zazní názory všech účastníků? Zařídit to tak, aby skupinové jednání bylo konstruktivní a vedlo k výsledku, není snadné. Přesto by byla škoda se potenciálu skupinového myšlení vzdát. Protože více hlav opravdu ví více a „jediné“, co musíme udělat, je řízeně to z nich dostat.

Umění facilitace by vám v tom mohlo být užitečné. Můžete ho využít na poradách, při pracovních workshopech nebo při řešení problémů. Všude, kde potřebujete dosáhnout ve skupině jasného konkrétního výsledku a při efektivním využití potenciálu zúčastněných.

Co vám kurz přinese?

  • ujasníte si výhody a nevýhody skupinového myšlení a řešení problémů
  • zjistíte, jaké základní pasti vás při vedení skupinových jednání čekají
  • osvojíte si praktické postupy, které vám umožní řídit skupinovou diskuzi tak, aby vedla k požadovanému cíli
  • naladíte sami sebe na roli nestranného moderátora i inspirativního facilitátora

Komu je kurz určený?

  • manažerům a vedoucím týmů, kteří potřebují zefektivnit svá setkání
  • team leaderům a vedoucím pracovních skupin, kteří chtějí hledat řešení se svými lidmi
  • HR pracovníkům a lektorům, kteří by rádi na workshopech více zapojili účastníky

Osnova kurzu

Martina Georgievová

Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí číst vícezejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Všechny kurzy lektora Martina Georgievová

Hodnocení kurzu

91 %

234 hodnocení
159x
52x
15x
3x
5x

Věra L.

děkuji, velmi užitečné .

Reakce lektora:

“Aj ja ďakujem za referenciu.“


František O.

Veľmi kvalitný kurz a lektorka.

Reakce lektora:

“Ďakujem 🙏“


Áron K.

fakt bombový kurz, názorné ukázky jsou to pravé ořechové

Reakce lektora:

“Tak to sa teším, že sa Vám to páčilo. Ďakujem za 5 ⭐“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.