Umění facilitace: efektivní vedení porad, workshopů a jednání

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martina Georgievová

Vhodné k poslechu

Porady nestačí svolávat. Naučte se je skutečně vést. Staňte se facilitátorem - katalyzátorem nápadů. Osvojte si praktické postupy, které vám umožní vést skupinovou diskusi tak, aby vedla k požadovanému cíli. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:10 hod

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Potřebujete se skupinou najít řešení problému? Získat návrhy od účastníků? Dospět ke společnému rozhodnutí? Nebo vést diskusi, kde zazní názory všech účastníků? Zařídit to tak, aby skupinové jednání bylo konstruktivní a vedlo k výsledku, není snadné. Přesto by byla škoda se potenciálu skupinového myšlení vzdát. Protože více hlav opravdu ví více a „jediné“, co musíme udělat, je řízeně to z nich dostat.

Umění facilitace by vám v tom mohlo být užitečné. Můžete ho využít na poradách, při pracovních workshopech nebo při řešení problémů. Všude, kde potřebujete dosáhnout ve skupině jasného konkrétního výsledku a při efektivním využití potenciálu zúčastněných.

Co vám kurz přinese?

  • ujasníte si výhody a nevýhody skupinového myšlení a řešení problémů
  • zjistíte, jaké základní pasti vás při vedení skupinových jednání čekají
  • osvojíte si praktické postupy, které vám umožní řídit skupinovou diskuzi tak, aby vedla k požadovanému cíli
  • naladíte sami sebe na roli nestranného moderátora i inspirativního facilitátora

Komu je kurz určený?

  • manažerům a vedoucím týmů, kteří potřebují zefektivnit svá setkání
  • team leaderům a vedoucím pracovních skupin, kteří chtějí hledat řešení se svými lidmi
  • HR pracovníkům a lektorům, kteří by rádi na workshopech více zapojili účastníky
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí zejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Hodnocení kurzu

91 %

503 hodnocení
346x
111x
28x
8x
10x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Pavel Škoda

Kurz se mi líbil. Mám dva menší náměty na zlepšení. Mám rád slovenský jazyk v jeho čisté podobě. Proto mě nevyhovuje vkládání slov typu “Nejsi ještě dostatečně onbordovaná nebo postituj to”.
Druhý námět souvisí s pasážemi, kde jsou popisovány třeba fáze facilitace a podobně. Uvítal bych pak po takovéto části krátké shrnutí fází. Lépe se mi pak ukotvují přednášené myšlenky.


Miroslav P.

Přehledné, srozumitelné, užitečné. Díky

Reakce lektora:

“Ďakujem Miroslav za feedback. Držím palce pri implementovaní know-how.“


Mgr. Jaroslava Šidlovská, DiS.

Perfektní. Tento způsob výkladu mi velmi vyhovoval.

Reakce lektora:

“Teším sa z toho pani Jaroslava. Držím palce pri implementovaní know-how :-)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.