Umění přesvědčit druhé

i v audio verzi

Cena: 1 490 Kč s DPH

Sleva -50%: 745 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
1:21 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

My druhé nepřesvědčujeme. Přesvědčují se sami. Jediné, co můžeme udělat, je jim pomoci sami sebe přesvědčit. Naučte se, jak na to.

V kurzu dostanete tipy, jak vést přesvědčivou a přesvědčující konverzaci a čeho se vyvarovat. Kromě tipů a praktických metod se těšte na skutečné a často vtipné situace ze světa vyjednávání vrcholového manažera působícího v mezinárodním prostředí. 

Praktické techniky přesvědčování

  • Seznámíte se s myšlenkou identit, za které všichni z nás bojujeme, a jak ji při přesvědčování využít ve svůj prospěch s lehkostí a šarmem. 
  • Naučíte se techniku páky a poznáte její sílu. 
  • Lektor vám nabídne vlastní model práce s fakty, názory a emocemi a také několik praktických a rychlých technik na zvládání nepříjemné námitky. 
  • Po kurzu budete mít dobře našlápnuto k tomu, abyste brali námitky jako dárek.  Dozvíte se, jak zasít semínko pochybnosti, když jsou druzí zabetonovaní na svém stanovisku a nejde s nimi hnout. 
  • Dozvíte se, jak se otevřít vůči lidem, kteří vás iritují. 
  • Kurz zakončíme návodem jak přesvědčování ukončit, v byznysu i v soukromí.

Prakticky, ze života a vtipně

Kurz klade důraz na praktickou stránku. Lektor s 25letou praxí v mezinárodním byznysu vás chce nejen obohatit, ale i pobavit. V kurzu naleznete mnoho skutečných a mnohdy zábavných situací ze života top manažera, který svůj vyjednávací um brousil na evropském a asijském trhu. 

Pro (věčné) vyjednávací zelenáče i ostřílené vyjednavače

  • Kurz obohatí každého, kdo se vyjednávání obává, vyhýbá se mu a často kvůli tomu odchází z jednání nespokojen. 
  • Zkušenější vyjednavači mohou kurz brát jako rozšíření svých dovedností a reflexi, co by ve vyjednávání mohli zlepšit. 
  • Znalosti z kurzu pomohou i lidem, kteří dosud vyjednávání považovali za disciplínu jen pro obchodníky nebo policejní složky. Tedy disciplínu, která se běžného člověka netýká. Právě naopak. Zjistěte, jak vám umění vyjednávání pomůže v životě sáhnout si na lepší.

Osnova kurzu

Jiří Kula

Jiří Kula

Krizový manažer, konzultant, kouč

Jiří působil v roli krizového manažera v posledních 10 letech v korporaci Colfax/ESAB, nejdříve v rámci pozice Regionálního lídra pro Indii číst vícea Jižní Asii a později v roli Globálního lídra pro byznys integrace a restrukturalizace. Před rolí krizového lídra si Jiří prošel mnoha krizovými situacemi v dobách, kdy řídil firmy v Česku, Finsku, Polsku a Itálii. Velkou školou života pro získání této expertizy mu byly speciální tréninky na krizový management v Britské královské vojenské akademii Sandhurst a v IMD v Lausanne. Ke zvládnutí mnoha let mentálně náročných výzev Jiřímu pomáhaly hlavně aktivity dlouhodobého odpočinku jako poutní Svatojakubská cesta, pobyt v Himálaji a v buddhistickém centru v Thajsku a trvalé investování do vlastního seberozvoje. V současné době se Jiří věnuje předávání svých zkušeností formou lektorství, přednášek, mentorinků a koučinků. Pro jeho lektorský styl je typický tah na branku, praktičnost a zábavnost, autenticita a mimořádné zkušenosti.  S Jiřím se můžete spojit na LinkedInu.  

Všechny kurzy lektora Jiří Kula

Hodnocení kurzu

93 %

275 hodnocení
212x
40x
19x
2x
2x

Lukáš M.

povedený kurz lektora, který má již mnohaletou zkušenost v této problematice a zde je to pěkně shrnuto.


Josef J.

Fakt super přednes, poutavý a zajímavý.


Katarína C.

Kurz bol pútavý a dynamický. Obsahoval veľa praktickým príkladov.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.