Umění žít aneb tvůrce vlastního života

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Moric

Vhodné k poslechu

Představte si život jako bonboniéru. Ne, počkejte, to už tu bylo. Tak co život jako korále? Náhrdelník, jehož výsledná krása (nebo taky ne) záleží na každém korálku, který na svůj život navlékáte a který si ve většině případů sami vybíráte? Celý popisek

1 690 Kč s DPH

Celková délka

1:02 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Polské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jak si štěstí pozvat do života každý den? Stačí málo: Vyřešte rovnici života s proměnnými kondice, vztahy a čas. Kurz vám dá praktické a vyzkoušené tipy, jak rovnici dosadit správně. 

Užijete si jízdu s oblíbeným energickým lektorem, který na sebe objevných výpravách světem zjistil, že lepší život vás čeká i doma. Což však neznamená, že se vám dá všanc jen tak. V kurzu vás provede cestou k lepšímu životu, který můžete začít žít ze dne na den.

Těšte se na příběhy: Někdy vtipné, vždycky ze života a plné prostých, ne ale triviálních uvědomění.

Připravte se na praktická reflektivní cvičení. Bez vašeho aktivního zapojení to nepůjde.

Co vás v kurzu čeká

  • Zmapujete oblasti života, které tvoří vaše štěstí a spokojenost.
  • Pojmenujete si, jak váš lepší život vypadá.
  • Zjistíte, bez čeho se na cestě k lepšímu životu neobejdete.
  • Uvědomíte si, jak lepší život vytvářet každý den.
  • Dostanete tipy, jak si cestu za lepším životem užít.
  • Odhalíte, jak mít lepší vztahy a lépe prožívat čas.
  •  

Součástí kurzu je Supersešit lepšího života

  • Čas a prostor pro vás, bez kterých bude pro vás kurz mít jen zlomkovou hodnotu.
  • Sada reflektivních cvičení, kterými si ujasníte, jak váš lepší život vypadá a jak a s kým k němu dojdete. 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli karate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Hodnocení kurzu

95 %

1 282 hodnocení
1070x
148x
46x
9x
9x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Eva V.

Doporučuji. Pozitivní nadšení, naladění lektora je velice nakažlivé :)


Václav V.

Skvělé, u vás vždy najdu něco nového.


Martina M.

výborný

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.