V mysli tenisové bojovnice: otevřeně s vítězkou Turnaje mistryň

Kurzem provází  Dominika Cibulková

Vhodné k poslechu

Nebyla nějak výjimečná, normální dítě ze sídliště, které tenisové kluby nechtěly, říkaly jí: "nemá na to". Přesto se stala v roce 2017 čtvrtou hráčkou na světě. Inspirujte se příběhem bývalé špičkové tenistky a vítězky Turnaje mistryň. Celý popisek

1 690 Kč s DPH

Celková délka

1:07 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Během své tenisové kariéry zažila Dominika Cibulková různé etapy, úspěšné i ty méně úspěšné. Prošla si velkým osobním rozvojem - především mentálním, který jí pomohl uvědomit si, jak je nastavení v hlavě a víra důležitou součástí úspěchů.

V tomto kurzu otevřeně mluví o svých pádech, emocích, vítězstvích, těžkých prohrách či životních křižovatkách. Přiznává svou nervozitu, která jí způsobovala křeče či vyhoření, se kterým bojovala po dosažení úspěchu na Turnaji mistryň. Podělí se s vámi o své zkušenosti. Jak zvládat prohry? Jak udržet pod kontrolou své emoce? Jak je důležité nastavení v hlavě a mentální trénink? Nebo proč jsou důležité oslavy?

Příběh a inspirace je také v tom, že se její úspěch nerodil lehce. V dětství jí nikdo nevěřil a nebýt buldočí umíněnosti jejích rodičů, houževnatosti a pracovitosti, kterou od začátku vynikala, možná by její příběh byl úplně jiný.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Dominika Cibulková

bývalá slovenská profesionální tenistka a vítězka Turnaje mistryň

Dominika Cibulková je nejlepší slovenská tenistka historie, vítězka Turnaje mistryň 2016, která se v profesionálním tenise pohybovala v letech 2004–2019. Během své kariéry na okruhu WTA Tour vyhrála osm trunajů ve dvouhře. Na všech grandslamech si zahrála minimálne čtvrtfinále. Je jediná slovenská tenistka, která hrála finále grandslamu. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2017 na 4. místě. Ženská tenisová asociase její výkony v roce 2016 ocenila jako návrat roku. Profesionální kariéru ukončila v listopadu 2019 ve svých 30 letech. Konec oznámila na křtu autobiografie Tenis je můj život kvůli přetrvávajícímu zranění Achilové šlachy.

Hodnocení kurzu

91 %

732 hodnocení
515x
137x
59x
15x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Stanislav G.

Hodnotím úprimnosť ako devízu, vždy. Ak hviezdy vedia opísať svoju slabosť, je to určite posilňujúce. A to pre každého. Stanislav Guniš


Margita P.

prijemne a zaujimave rozpravanie


Ladislav K.

V kurze je dolezite ako myslienky realizovat v praxi

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.