V mysli tenisové bojovnice: otevřeně s vítězkou Turnaje mistryň

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Dominika Cibulková

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
1:07 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Nebyla nějak výjimečná, normální dítě ze sídliště, které tenisové kluby nechtěly, říkaly jí: "nemá na to". Přesto se stala v roce 2017 čtvrtou hráčkou na světě. Inspirujte se příběhem bývalé špičkové tenistky a vítězky Turnaje mistryň.

Během své tenisové kariéry zažila Dominika Cibulková různé etapy, úspěšné i ty méně úspěšné. Prošla si velkým osobním rozvojem - především mentálním, který jí pomohl uvědomit si, jak je nastavení v hlavě a víra důležitou součástí úspěchů.

V tomto kurzu otevřeně mluví o svých pádech, emocích, vítězstvích, těžkých prohrách či životních křižovatkách. Přiznává svou nervozitu, která jí způsobovala křeče či vyhoření, se kterým bojovala po dosažení úspěchu na Turnaji mistryň. Podělí se s vámi o své zkušenosti. Jak zvládat prohry? Jak udržet pod kontrolou své emoce? Jak je důležité nastavení v hlavě a mentální trénink? Nebo proč jsou důležité oslavy?

Příběh a inspirace je také v tom, že se její úspěch nerodil lehce. V dětství jí nikdo nevěřil a nebýt buldočí umíněnosti jejích rodičů, houževnatosti a pracovitosti, kterou od začátku vynikala, možná by její příběh byl úplně jiný.

Osnova kurzu

Dominika Cibulková

Dominika Cibulková

bývalá slovenská profesionální tenistka a vítězka Turnaje mistryň

Dominika Cibulková je nejlepší slovenská tenistka historie, vítězka Turnaje mistryň 2016, která se v profesionálním tenise číst vícepohybovala v letech 2004–2019. Během své kariéry na okruhu WTA Tour vyhrála osm trunajů ve dvouhře. Na všech grandslamech si zahrála minimálne čtvrtfinále. Je jediná slovenská tenistka, která hrála finále grandslamu. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2017 na 4. místě. Ženská tenisová asociase její výkony v roce 2016 ocenila jako návrat roku. Profesionální kariéru ukončila v listopadu 2019 ve svých 30 letech. Konec oznámila na křtu autobiografie Tenis je můj život kvůli přetrvávajícímu zranění Achilové šlachy.

Všechny kurzy lektora Dominika Cibulková

Hodnocení kurzu

91 %

460 hodnocení
320x
88x
40x
9x
3x

Štefan H.

Ako športovkyňu a vynikajúci tenistku som ju sledoval od začiatku jej kariéry. Imponuje mi jej nastavenie a pozitívne myslenie, bojovnosť a chuť presadiť sa napriek nižšej postave a hendikepu oproti ostatným súperkám.


David Z.

Příjemný odpočinkový poslech


Richard Lacina

Kurz se mi velice líbil, sqm sportuji i když ne vrcholově jako Dominima a ani to není tenis. Kurz jsem si pustil hlavně proto abych poznal názory a myšlení vrcholového sportovce a případně je uplatnit u sebe

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.