Všechny kurzy

Vedení a koučink obchodního týmu

hodnocení 96 %

Kurzem provází Jan Laibl

Cena: 1 190 Kč s DPH

týden osobního rozvoje sleva 30%: 833 Kč s DPH

Platí do 2. 5. 2017

Počet lekcí:
9

Celková délka videí:
37 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jaké dovednosti potřebujete, abyste dosáhli nejlepších možných výsledků svého týmu? Naučte se, jak se stát efektivními a úspěšnými vedoucími obchodních týmů.

Nový kurz populárního obchodníka a podnikatele Jana Laibla vám pomůže zvýšit výsledky vašeho obchodního týmu. Naučíte se díky němu, jak:

  • si osvojit dovednosti lídra a manažera,
  • správně komunikovat se svým týmem, kdy zostřit a kdy komunikaci uvolnit,
  • pomoci obchodníkům stát se samostatnými, motivovanými a systematickými,
  • změnit chování člena týmu,
  • si nastavit systém práce,
  • předat zpětnou vazbu tak, aby člen týmu své chování změnil a vy se ho nedotkli,
  • trénovat, koučovat a obecně vzdělávat své obchodníky,
  • rozlišovat, kdy je lepší využít trénink, koučink a kdy CRAC.
Jan Laibl

Jan Laibl

Podnikatel a profesionální obchodník

Jan Laibl je profesionálním obchodníkem. Obchod si zamiloval a provází ho celou kariérou. V současnosti předává své znalosti dál … číst více na obchodních školeních a seminářích prestižním korporacím. Je jedním ze zakladatelů společnosti osobniasistentka.cz a spolumajitel společnosti, která outsourcuje prodej. Je autorem knížky pro obchodníky s názvem „Ne! Já nic nechci!“. Podnikat začal již během studia na střední škole, tvrdí o sobě, že začínal jako klasický obchodník – vržený do vody. Motto: "Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat." Více na: www.janlaibl.cz nebo www.janicnechci.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Naše osobnost vedoucího


3:13


Převezměte zodpovědnost za výsledky týmu


2:10


Potřebujete systém práce


9:46


Trénink


6:51


Koučink


5:02


CRAC (Cross Accessing)


6.  CRAC

3:17


Vytvořte systém


2:21


Bonus


4:25


Závěrečný testCelková délka videí

37 min

Hodnocení kurzu

96 %
16 hodnocení

Jiří Peslar

Stručné, funkční, dobře investované peníze :)


Lubomír Treskoň

velmi přehledná a srozumitelná forma sdělení, dobré komunikační dovednosti a hezký příklad


Novák Martin

Kurz je krátký. Přišel mi takový smrsknutý, heslovitý, málo podrobný.


Marek Černohorský

Honza pecka! :) mám zmáknuté předešlé školení od něj, ale tohle je úplně něco nového. Jsem rád, za množství nových informací. Proběhlo pár uvědomění, díky!!


Jirka Rychnovský

Jasně a stručně vysvětleno. Mnoho věcí se dá aplikovat i na neobchodní tým. A to taky udělám.


Adam Krejčík

Líbil se mi už první kurz pana Laibla a tento mohu jen doporučit. Lektor má energii a drive a donutí vás přemýšlet.


Tomáš Hrstka

Na kurzu se mi nejvíce líbílo uvědomění různých situací, které se mi v každodenním životě stávájí pravidelně. Je dobré se následně připravit a řešit tyto situace efektivněji. Toto jsem si z kurzu od Jana Laibla odnesl, ikdyž bych to zrovna nečekal. Děkuji.


Tomáš Gregor

Zaujal mě již první kurz od Jana Laibla, "Obchodní myšlení". Tento kurz o vedení týmu je opět zajímavý, pan Laibl mluví stručně a k věci, a přestože náš tým je malý (2 lidé :-) tak mohu hned několik rad z jeho kurzu uplatnit. Děkuji.


Michal Kosař

Mohu všem doporučit.