Úvodní stránka

Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech I

hodnocení 98 %

Kurzem provází Bronislav Sobotka

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
1:02 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

a báli se zeptat... Udělejte si konečně pořádek v tom, kdy jaký čas použít!

Lektor kurzu Broňa se hned na úvod přiznává, že mu přijdou časy v angličtině opravdu fascinující a je nadšený z toho, že jich máme rovnou zhruba dvanáct, a ne pouze tři, jako třeba v češtině. A tohle nadšení z krásy anglických časů se vám pokusí předat právě v tomto kurzu.

Ale nebojte, nemá v plánu sdílet s vámi jen svoji lásku k anglickým časům, ale také se podíváme na to, jaké přesně časy v angličtině máme, jak se tvoří, jak se správně používají, na co si dát pozor a jak se přesně liší od časů jiných. To vše co nejvíce prakticky, přehledně, srozumitelně (a snad také zábavně).

A protože nacpat tolik časů do jednoho kurzu, a přitom se jim všem opravdu poctivě věnovat se nám zdálo téměř nemožné, na tento kurz navazuje kurz Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech II. Ten se zabývá ostatními časy, na které v tomto kurzu již nezbyl čas.

V tomto kurzu se na vás těší:

  • přítomný čas prostý,
  • přítomný čas průběhový (plus vysvětlení a procvičení rozdílů mezi nimi),
  • minulý čas prostý,
  • minulý čas průběhový (plus vysvětlení a procvičení rozdílů mezi nimi),
  • budoucí čas prostý,
  • budoucí čas průběhový a další způsoby vyjádření budoucnosti (plus vysvětlení a procvičení rozdílů mezi nimi)
  • nadšený učitel angličtiny Broňa.

Připraveni vrhnout se do studia šesti základních anglických časů? Tak pojďme na to! :)

Související kurzy:

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci … číst více na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

98 %
53 hodnocení

Michal Vaverka

Naprosto skvělý kurs! Všem ho doporučuji. Logicky, vtipně, systematicky udělaný. Je však třeba si ho pustit víckrát.


Gabriela Kortanová

Broňa je opravdu skvělý...


Jitka Zůnová

Přehledné, jednoduché, jasné.


Michal Práchynský

Broňa je inspirující učitel. Jeho pozitvní energie, která z něj jde cítí mě motivuje každý den se učit. Navíc komunikouje po sociálních sítích. Cokoliv není problém. Baví mě tak moc že jdu koupit další kurz a mám v plánu všchny jeho kurzy. Díky :-)


Milan Čejka

Moc pěkné.


Vilém Klézl

Kurz je super. Ale i v tomto kurzu, podklady, působí zvláštně. Je to jeden dokument ve kterém jsou tipy k jednotlivým videím neměl by být každý u videa zvlášť? Proč si mám u prvního videa stahnout dokument, ve kterém najdu vlastně jen odkazy?

Zároveň si myslím, že tento typ kurzu by si přímo zasloužil písemné podklady - shrnutí - tabulky s přehledem a tvorbou časů a pod..


Jiří Dolejší

Hezké vysvětlení základních časů...spíše pro mírně pokročilé.


Veronika Zábršová

Perfektní pro uspořádání a připomenutí základních časů, hodně pomáhají časové osy, které přehledně vysvětlují kdy jaký čas použít. Teď už jen dále procvičovat, aby to člověk znovu nezapomněl. Těším se na další lekce.


Pavla Doleželová

Je opravdu vidět, že Broňa je nadšený učitel angličtiny! Oceňuji především množství příkladů, na kterých si můžu použití času vyzkoušet.


Nikola Holíková

Kurz bol naozaj skvelý. Vhodný pre tých, ktorí si potrebejú osviežiť a zopakovať základné časy a tiež úžasné pre tých, ktorí sa učia angličtinu od základov :-) Veľmi prehladné, jednoduché, zábavné, veľa užitočných príkladov. Som veľmi spokojná :-)