Všechny kurzy

Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech I

hodnocení 98 %

Kurzem provází Bronislav Sobotka

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
1:02 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

a báli se zeptat... Udělejte si konečně pořádek v tom, kdy jaký čas použít!

Lektor kurzu Broňa se hned na úvod přiznává, že mu přijdou časy v angličtině opravdu fascinující a je nadšený z toho, že jich máme rovnou zhruba dvanáct, a ne pouze tři, jako třeba v češtině. A tohle nadšení z krásy anglických časů se vám pokusí předat právě v tomto kurzu.

Ale nebojte, nemá v plánu sdílet s vámi jen svoji lásku k anglickým časům, ale také se podíváme na to, jaké přesně časy v angličtině máme, jak se tvoří, jak se správně používají, na co si dát pozor a jak se přesně liší od časů jiných. To vše co nejvíce prakticky, přehledně, srozumitelně (a snad také zábavně).

A protože nacpat tolik časů do jednoho kurzu, a přitom se jim všem opravdu poctivě věnovat se nám zdálo téměř nemožné, na tento kurz navazuje kurz Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech II. Ten se zabývá ostatními časy, na které v tomto kurzu již nezbyl čas.

V tomto kurzu se na vás těší:

  • přítomný čas prostý,
  • přítomný čas průběhový (plus vysvětlení a procvičení rozdílů mezi nimi),
  • minulý čas prostý,
  • minulý čas průběhový (plus vysvětlení a procvičení rozdílů mezi nimi),
  • budoucí čas prostý,
  • budoucí čas průběhový a další způsoby vyjádření budoucnosti (plus vysvětlení a procvičení rozdílů mezi nimi)
  • nadšený učitel angličtiny Broňa.

Připraveni vrhnout se do studia šesti základních anglických časů? Tak pojďme na to! :)

Související kurzy:

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci … číst více na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

98 %
22 hodnocení

hana horynova

dík


Klára Domlátilová

Kurz byl moc fajn. Pro začátečníky jsou tu základní časy velmi přehledně vysvětleny - i graficky, takže si vždy můžete video stopnout a teorii opsat. Broňa zároveň dává spoustu příkladů, kterými si naučené dobře vštípíte, hlavně pokud následujete jeho pokyn, vždy si video zastavit a zkusit si větu říct nahlas. Navíc i jako prokročilejší uživatel angličtiny jsem si tam našla několik záludností, kterým jsem do té doby úplně jasně nerozuměla. Díky!


Michal Kopačka

Přehledné a velmi užitečné shrnutí šesti základních časů. Velmi dobré :)


Lukáš Vašíček

Tento kurz mi dal více než 13 let výuky angličtiny ve škole. Tak jasně a přehledně mi anglické časy ještě nikdo nevysvětlil. Jistě si kurz za čas rád zopakuji znovu pro osvěžení.


Miroslava Drncová

Kurz se mi moc líbil, protože přehledným způsobem a na mnoha příkladech vysvětluje veškerá úskalí používání základních časů. Video má pozitivní atmosféru a díky zábavnější formě příkladů a nákresům se probírané časy dobře pamatují. Už se těším druhé pokračování.


Magda Návratová

Zábavné učení se sympatickým učitelem, který vás nadchne pro učení svým nadšením. Má spoustu příkladů k pochopení jednotlivých časů. Moc se mi líbí i jeho tipy, které dal k dispozici.


Rája Hutař

Broňa vše dobře vysvětlí a názorně popíše na příkladech. Super jsou i ukázky jak jednotlivé časy tvořit včetně příkladů otázek a záporů.
Výborný průřez jednotlivými základními časy jak pro začátečníka tak i jako zopakování pro pokročilé.


Hana Boudová

Líbilo se mi, že Broňa dovede látku podat skutečně srozumitelně a jednoduše. A přesto, ačkoliv se angličtinu učím už delší dobu, jsem v kurzu našla takové zajímavosti (dalo by se říci "špeky" :-)), o kterých jsem doposud neveděla a měla jsem tak kromě rekapitualce a utřídění již známého, možnost se naučit i něco nového. Praktické je, že se ke všemu dá vracet a Broňa dává dostatek příkladů.

Kurz bych tedy doporučila tomu, kdo si chce znalosti o anglických časech srozumitelně utříbit a i v těch časech, ve kterých si věří, se naučit něco nového.


Miroslav Pöschl

jednoduše vysvětlené


Michal

Konečne mám v tých časoch jasno!!