Úvodní stránka

Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech II

hodnocení 98 %

Kurzem provází Bronislav Sobotka

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
9

Celková délka videí:
53 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

a báli se zeptat... Udělejte si konečně pořádek v tom, kdy jaký čas použít!

Lektor kurzu Broňa se hned na úvod přiznává, že mu přijdou časy v angličtině opravdu fascinující a je nadšený z toho, že jich máme rovnou dvanáct, a ne pouze tři, jako třeba v češtině. A tohle nadšení z krásy anglických časů se vám pokusí předat právě v tomto kurzu.

Ale nebojte, nemá v plánu sdílet s vámi jen svou lásku k anglickým časům, ale také se podíváme na to, jaké přesně časy v angličtině máme, jak se tvoří, jak se správně používají, na co si dát pozor a jak se přesně liší od časů jiných. To vše co nejvíce prakticky, přehledně, srozumitelně (a snad také zábavně :)).

A protože nacpat tolik časů do jednoho kurzu, a přitom se jim všem opravdu poctivě věnovat se nám zdálo téměř nemožné, rozhodli jsme se kurz rozdělit do dvou kurzů.

V tomto, druhém kurzu, se na vás těší:

  • Předpřítomný čas prostý
  • Předpřítomný čas průběhový
  • Předminulý čas prostý
  • Předminulý čas průběhový
  • Předbudoucí čas prostý
  • Předbudoucí čas průběhový
  • Nadšený učitel angličtiny Broňa :)

Krom toho vás také na závěr čeká jedno velké a opravdu komplexní opakování, v kterém si procvičíme všech 12 anglických časů.

Pokud tedy zvládnete oba tyto kurzy – stanou se z vás znalci všech anglických časů – a to už stojí za to, ne?

Připraveni stát se mistři všech anglických časů, vystoupit z řady a vrhnout se do studia anglických časů? Tak pojďme na to!

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Modul 1: Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech II


7:37


10:42


5:50


7:47


5:02


5:05


10:05


MODUL 2: Závěrečné shrnutí a test


0:55Celková délka videí

53 min

Hodnocení kurzu

98 %
36 hodnocení

Miroslav Zbořilák

Velmi cenný kurz s rychlým a jasným přehledem všech důležitých časů. Palec nahoru Bróňo :)


Tadeáš Firich

Cením si nadšení do angličtiny, které z Broňy sálá přes všechny lekce a motivuje vás se to naučit. Přidejte k tomu jeho úžasné vysvětlovací schopnosti a je jasné, že pokud vám dělají starosti perfektní časy, tak je tento kurz jasná volba. Určitě si pořídím další kurz. :)


Petra Slavíková

Opravdu moc se mi kurz líbil! Vysvětlováno jednoduše, s humorem a s dostatkem praktických úkolů :)


Pavla Doleželová

Kurz je opravdu výborný! Především oceňuji věty na procvičení naučených časů.


Ing. Lenka Moteffova

Vtipné a zapamatovatelné 🙂


Lucie Halaničová

Broňa je nejlepší angličtinář, kterého jsem kdy potkala (virutálně)! Každý učitel by se měl rozhodně inspirovat! DÍKY, DÍKY, DÍKY! :)


Jana Reichová

Brona je najsamlepsi ucitel na svete, skvele vysvetlene, dakujem


Bc. Pavel Dvořák

Broňa, ten nikdy nezklame. Jeho kurzy mne opravdu velmi baví. Problematiku umí jednoduchou, názornou formou a s úsměvem na tváři vysvětlit a je fajn, že spoustu času je věnováno procvičování probraných časů ve větách. Hodně jsem se toho naučil. Ještě jednou děkuju :). Jinak nemám ke kurzu žádné výhrady.


Miroslava Drncová

Kurz splnil má očekávání, přehledným způsobem uspořádané časy, příklady, na kterých se mi probíraná látka dobře pamatuje. Pozitivní přístup a pocit, že nic není nemožné - ani naučit se angličtinu bez chyb.


Klára Kaszová

Super Broňo, moc děkuju za utříbení časů. K úplnosti už snad chybí jen kondicionály, tak snad příště.