Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech II

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
53 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

a báli se zeptat... Udělejte si konečně pořádek v tom, kdy jaký čas použít!

V kurzu si osvojíte

Lektor kurzu Broňa se hned na úvod přiznává, že mu přijdou časy v angličtině opravdu fascinující a je nadšený z toho, že jich máme rovnou dvanáct, a ne pouze tři, jako třeba v češtině. A tohle nadšení z krásy anglických časů se vám pokusí předat právě v tomto kurzu.

Ale nebojte, nemá v plánu sdílet s vámi jen svou lásku k anglickým časům, ale také se podíváme na to, jaké přesně časy v angličtině máme, jak se tvoří, jak se správně používají, na co si dát pozor a jak se přesně liší od časů jiných. To vše co nejvíce prakticky, přehledně, srozumitelně (a snad také zábavně :)).

A protože nacpat tolik časů do jednoho kurzu, a přitom se jim všem opravdu poctivě věnovat se nám zdálo téměř nemožné, rozhodli jsme se kurz rozdělit do dvou kurzů.

V tomto, druhém kurzu, se na vás těší:

  • Předpřítomný čas prostý
  • Předpřítomný čas průběhový
  • Předminulý čas prostý
  • Předminulý čas průběhový
  • Předbudoucí čas prostý
  • Předbudoucí čas průběhový
  • Nadšený učitel angličtiny Broňa :)

Krom toho vás také na závěr čeká jedno velké a opravdu komplexní opakování, v kterém si procvičíme všech 12 anglických časů.

Pokud tedy zvládnete oba tyto kurzy – stanou se z vás znalci všech anglických časů – a to už stojí za to, ne?

Připraveni stát se mistři všech anglických časů, vystoupit z řady a vrhnout se do studia anglických časů? Tak pojďme na to!

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

98 %

239 hodnocení
221x
14x
1x
2x
1x

Ján Z.

Absolutely fantastic.

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Ján! ☺️“


Jana L.

Vše bylo velmi srozumitelně vysvětleno a ukázáno na konkrétních příkladech, a to jak v kurzu "Vše, co jste chtěli vědět o anglických časech I.", tak i v kurzu "Vše, co jste chtěli vědět o anglických časech II". Kurz byl pro mne velkým přínosem také v tom, co se týká rozšíření slovní zásoby. Velmi se mi také líbilo opakování na všech 12 anglických časů. Rozhodně můžu doporučit všem, kteří se chtějí zdokonalit ve své angličtině.

Reakce lektora:

“Hello Jana! Moc a moc děkuji! ❤️“


Dagmar M.

Obidva kurzy o anglickych casoch nielen ze splnili moje ocakavania, ale ich aj predcili. Presne takto si predstavujem vyklad - je velmi zrozumitelny, graficky dobre znazornene nuansy jednotlivych casov, konecne som spokojna, lebo sa zacinam dobre orientovat :-) Vdaka, Broňa! You are an amazing teacher, great job!

Reakce lektora:

“Than you sooooooo much, Dagmar! ❤️ You made my day! ☺️“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.