Vše, co jste kdy chtěli vědět o anglických časech II

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

a báli se zeptat... Udělejte si konečně pořádek v tom, kdy jaký čas použít!

890 Kč s DPH

Celková délka

53 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Lektor kurzu Broňa se hned na úvod přiznává, že mu přijdou časy v angličtině opravdu fascinující a je nadšený z toho, že jich máme rovnou dvanáct, a ne pouze tři, jako třeba v češtině. A tohle nadšení z krásy anglických časů se vám pokusí předat právě v tomto kurzu.

Ale nebojte, nemá v plánu sdílet s vámi jen svou lásku k anglickým časům, ale také se podíváme na to, jaké přesně časy v angličtině máme, jak se tvoří, jak se správně používají, na co si dát pozor a jak se přesně liší od časů jiných. To vše co nejvíce prakticky, přehledně, srozumitelně (a snad také zábavně :)).

A protože nacpat tolik časů do jednoho kurzu, a přitom se jim všem opravdu poctivě věnovat se nám zdálo téměř nemožné, rozhodli jsme se kurz rozdělit do dvou kurzů.

V tomto, druhém kurzu, se na vás těší:

  • Předpřítomný čas prostý
  • Předpřítomný čas průběhový
  • Předminulý čas prostý
  • Předminulý čas průběhový
  • Předbudoucí čas prostý
  • Předbudoucí čas průběhový
  • Nadšený učitel angličtiny Broňa :)

Krom toho vás také na závěr čeká jedno velké a opravdu komplexní opakování, v kterém si procvičíme všech 12 anglických časů.

Pokud tedy zvládnete oba tyto kurzy – stanou se z vás znalci všech anglických časů – a to už stojí za to, ne?

Připraveni stát se mistři všech anglických časů, vystoupit z řady a vrhnout se do studia anglických časů? Tak pojďme na to!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

98 %

336 hodnocení
310x
20x
3x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Viera B.

super


Dominika B.

Výborné na zopakovania, super vysvetlené , určite sa k tomu ešte vrátim


Jana M.

výborne školenie :) čaka ma test z ANJ a zo zaverečneho testu mi vyšlo 100% :) dakujem ozaj paradne vysvetlené.. ešte to občasne pretrenovať aby sa to stalo mojou súčasťou..

Reakce lektora:

“Thank you so much, Jana! ❤️“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.