Vychytávky v Excelu

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
15 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Věděli jste, že existují vychytávky, které mohou výrazně urychlit Vaší práci v programu Microsoft Excel?

V kurzu si osvojíte

Naučte se používat funkce, které při práci s velkým množstvím dat mohou ušetřit až desítky minut. Ať už pracujete v Excelu na denní bázi nebo jen občas. Naučte se například jak vyplnit desítky, až stovky buněk stejným textem během několika vteřin nebo jak rozdělit text z jednoho sloupce do více sloupců, aniž byste ho museli manuálně přepisovat.  

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

93 %

1 098 hodnocení
806x
201x
76x
8x
7x

David V.

Autor nevolí nejjednodušší způsoby - pro méně znalé Excelu to znamená naučení se nevhodných návyků - Rozdělení jména a příjmení bych rozhodně neprováděl text do sloupců, ale Dynamickým doplňováním, cokoliv rozkopírovávám, dělám dvojklikem,nikoliv táháním... Ale samozřejmě je to i věc vkusu :). Možností je vždycky víc a měl bych uživateli dát vybrat... Ale když je mu ukázána jen jedna možnost?


Jaroslav Smutný

Dobré.


Miroslav B.

super skolenei.Netrvalo dlho a super vychytavky

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.