Vyjednávání pro každý den

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martin Konečný

Vhodné k poslechu

Lidé mají často představu, že úspěšné vyjednávání stojí na dobré argumentaci a snaze dosáhnout svého za každou cenu. Opak je pravdou. Seznamte se se základními principy efektivního vyjednávání a vyjednávejte lépe v práci nebo v osobním životě. Celý popisek

1 690 Kč s DPH

Celková délka

1:35 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Vyjednávání nemusí být konfliktním střetem protichůdných stanovisek, ale společným hledáním nového řešení. Většina lidí si vyjednávání spojuje se situacemi jednání, na která se předem připravují a při nichž očekávají, že druhá strana bude chtít něco jiného, či dokonce opačného než oni sami. Například vyjednávání o koupi bytu, o dodání pracovního úkolu nebo při vyjednávání s dětmi. Vyjednávání ve většině případů neznamená, že druhá strana je v nepřátelské pozici a že nutně musí chtít něco jiného než my.

Kurz Vyjednávání pro každý den vás naučí vést různé typy vyjednávání. Ukáže vám také, jak být „tvrdý“ z hlediska vyjednávaného výsledku a „měkký“ z hlediska vztahů k druhé straně. Dozvíte různé techniky, strategie, tipy a triky, jak jednoduše a lépe vyjednávat. To vše na spoustě praktických příkladů z pracovního i osobního života.

V kurzu se naučíte a prohloubíte znalosti a dovednosti:

  • Jak se efektivně připravit na různé typy vyjednávání.
  • Jak pracovat s cíli ve vyjednávání, ústupky a mapování zóny dohody.
  • Jak vytvářet alternativní řešení k případné nedohodě tvz. plán B.
  • Jak dosahovat maximálního zisku pro sebe a také pro druhou stranu.
  • Jak pracovat s argumenty a zvládat námitky druhé strany.
  • Jak se dohodnout se s druhou stranou.
  • Jak si udržet při vyjednávání dobré vztahy a zároveň být maximálně tvrdý ohledně výsledku.

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Konečný

Manažer, psycholog a lektor, majitel společnosti MK Consulting

Martin Konečný je přední českou autoritou v oblasti situačního leadershipu a psychologie vyjednávání. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty největších českých i nadnárodních společností. Dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti vedení týmů, obchodu a vyjednávání využívá v své lektorské a koučovací profesi. Působí  také jako externí lektor na VŠE a v MBA programech.

Hodnocení kurzu

93 %

1 050 hodnocení
790x
184x
59x
12x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Iveta L.

veľmi jednoduché a zrozumiteľné podanie témy + praktické vysvetlenie na príkladoch.


Adam Kubiš

Super


Pavel Škoda

Pane Konečný, skvělý kurz. Již jsem si jej v autě pustil dvakrát a chci se vracet k některým kapitolám, které vyžadují více soustředění.
Velmi se mi líbil Váš přednes a použitá rétorika. Krásně se Váš přednes poslouchal.
Díky.
PSK

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.