Vyjednávání pro každý den

i v audio verzi

Cena: 1 490 Kč s DPH

Sleva -50%: 745 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:35 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Lidé mají často představu, že úspěšné vyjednávání stojí na dobré argumentaci a snaze dosáhnout svého za každou cenu. Opak je pravdou. Seznamte se se základními principy efektivního vyjednávání a vyjednávejte lépe v práci nebo v osobním životě.

Vyjednávání nemusí být konfliktním střetem protichůdných stanovisek, ale společným hledáním nového řešení. Většina lidí si vyjednávání spojuje se situacemi jednání, na která se předem připravují a při nichž očekávají, že druhá strana bude chtít něco jiného, či dokonce opačného než oni sami. Například vyjednávání o koupi bytu, o dodání pracovního úkolu nebo při vyjednávání s dětmi. Vyjednávání ve většině případů neznamená, že druhá strana je v nepřátelské pozici a že nutně musí chtít něco jiného než my.

Kurz Vyjednávání pro každý den vás naučí vést různé typy vyjednávání. Ukáže vám také, jak být „tvrdý“ z hlediska vyjednávaného výsledku a „měkký“ z hlediska vztahů k druhé straně. Dozvíte různé techniky, strategie, tipy a triky, jak jednoduše a lépe vyjednávat. To vše na spoustě praktických příkladů z pracovního i osobního života.

V kurzu se naučíte a prohloubíte znalosti a dovednosti:

  • Jak se efektivně připravit na různé typy vyjednávání.
  • Jak pracovat s cíli ve vyjednávání, ústupky a mapování zóny dohody.
  • Jak vytvářet alternativní řešení k případné nedohodě tvz. plán B.
  • Jak dosahovat maximálního zisku pro sebe a také pro druhou stranu.
  • Jak pracovat s argumenty a zvládat námitky druhé strany.
  • Jak se dohodnout se s druhou stranou.
  • Jak si udržet při vyjednávání dobré vztahy a zároveň být maximálně tvrdý ohledně výsledku.

 

Osnova kurzu

Martin Konečný

Martin Konečný

Manažer, psycholog a lektor, majitel společnosti MK Consulting

Martin Konečný je přední českou autoritou v oblasti situačního leadershipu a psychologie vyjednávání. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, číst víceklíčovými zaměstnanci a talenty největších českých i nadnárodních společností. Dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti vedení týmů, obchodu a vyjednávání využívá v své lektorské a koučovací profesi. Působí  také jako externí lektor na VŠE a v MBA programech.

Všechny kurzy lektora Martin Konečný

Hodnocení kurzu

93 %

406 hodnocení
297x
76x
26x
6x
1x

Kristýna J.

Steucne, jasne, vcetne konkretnich prikladu


Vojtěch Burkert

Velmi užitečné a lidské shrnutí hlavních principů vyjednávání. 👌🏻


Pavlína Novotná

velmi prakticky zaměřený kurz, dal mi další nástroj při přípravě na mítinky a zároveň jsem si uvědomila, jak často vlastně vyjednávám (i doma)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.