Úvodní stránka

Začínáme s Sklikem

hodnocení 94 %

Kurzem provází Martin Mašek a Seznam.cz

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
24

Celková délka videí:
59 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se ovládat PPC systém Sklik a nastavit efektivní kampaň, která přivede zákazníky. Poznejte možnosti nastavení, zjistěte, jak se vašim kampaním daří a jak se vyhnout nejčastějším chybám v nastavování kampaní.

Naučíme vás jak nastavit reklamu v Skliku. Kurz je určený pro ty, kteří s Sklikem nemají zkušenosti, nebo s ním pracují krátce.

Po absolvování kurzu budete znát

  • Přínosy Skliku a jeho specifika.
  • Jak efektivně nastavit kampaň v Skliku.
  • Jak správně využít obsahovou síť Skliku.
  • Jak poznat, že se kampani daří.
  • Jak se vyhnout nejčastějším chybám.
Martin Mašek

Martin Mašek

Konzultant Sklik

Martin působí v Seznamu jako Sklik konzultant, kde pomáhá největším klientům Seznamu zefektivňovat svou inzerci a hledat další cesty, jak číst vícezískat nové zákazníky.  Klientům a agenturám se také věnuje na pravidelných školeních. S PPC reklamou má více než pětileté zkušenosti.

Seznam.cz

Seznam.cz

Česká internetová společnost

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Modul 1: Sklik na Seznamu


3:38


Modul 2: Kampaně ve vyhledávání


1:40


5:01


Modul 3: Klíčová slova


3:14


2:15


Modul 4: Inzeráty


1:23


3:32


Modul 5: Rozšířené funkce Skliku


3:31


2:13


2:07


2:04


3:38


Modul 6: Metriky vyhodnocování


3:15


2:14


1:02


Modul 7: Kampaně v obsahu (základy)


2:07


3:47


1:44


2:52


3:35


3:20


Modul 8: Závěr


0:54
Celková délka videí

59 min

Hodnocení kurzu

94 %
239 hodnocení

Klára Malinová

Pro úplné začátečníky, co chtějí získat představu o všech těch doposud abstraktních pojmech vřele doporučuji. V kurzu jsou také praktické ukázky přímo z prostředí Skliku.


Vítězslav Blažek, Mgr.

moc tomu nerozumím, protože některé odpovědi v testu podle mě neodpovídají přednášce nebo to nebylo jasně řečeno


Rustem Davletshin

Parada. Ikdyz nic noveho jsem neobjevil a prochazel jsem kurz pro osvezeni svych znalosti, muzu rict, ze vsechno vysvetleno vynikajici!


Martin Švec

Jednoduše vysvětlené základy. Díky!


Verů

Sympatický muž :) kurz byl super :)


Armen Sargsyan

super kurz, snadné a stručné vysvětlení otázek kolem sklik.


Kateřina Fiebigerová

Jednoduše vysvětleno nastavení kampaní. Už vím, kde jsem dělala chyby. Díky. A jdu to přenastavit;)


František Dokulil

Příliš ne. Podávat s nedostatkem empatie specialistou na PPC, což je základní chyba (nepřednání PPC speicalistům, ale začínajícím malým podnikatelům) a často mu tam naprosto chybý vysvětlení toho, co právě vypráví (třeba "odkazy", vůbec není uvedeno, co to je , kde to je, jak se to zobrazuje :-). Asi 5x jsem za videokurz googlil o čem to mluví a na spoustu veci, které jsou v základu nastavení kampaní vůbec nemluví (třeba práve cílení vyhledavani /obsahove, nastavení kampaní dle..., vysvetlení zakladních sloupcůo v grafickem zobrazení treba (proč je tam prazne url, ma se nastavovat? neni nastaveno v inzeratu?!). Kurz je podle me na velikost Seznamu dosti amaterský bez kvalitního získání zpětné vazby a jejího následného vyhodnocení.


Lenka Doležalová

Sympatický lektor.


Sandra Paldusová

Super, děkuji. :-)