Zákeřnosti anglického slovosledu

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Vhodné k poslechu

Odhalte logiku používání anglického slovosledu, prokoukněte jeho zákeřnosti a naučte se správně skládat anglické věty!

890 Kč s DPH

Celková délka

1:19 hod

Počet lekcí

37

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Mluvíte anglicky? Anebo mluvíte česky s anglickými slovíčky? Co je tohle za otázky? Možná vás to překvapí, ale spousta lidí (často i s jinak skvělou angličtinou) skládá své anglické věty stejně jako v češtině. Takto to ale bohužel nefunguje. Anglický slovosled má, na rozdíl od toho českého, svá přesná a pevně daná pravidla. 

 A právě proto je tady tento kurz. Abyste konečně mohli sebevědomě komunikovat skutečnou angličtinou, a ne pouze češtinou doslovně přeloženou do angličtiny.

V kurzu získáte:

  • Pevné základy anglického slovosledu
  • Přehled o tom, kam kdy a proč patří které slovo
  • Jistotu ve skladbě anglických vět a souvětí
  • Přehled o hlavních rozdílech mezi českým a anglickým slovosledem

 Kurz je pro vás, pokud:

  • Chcete komunikovat skutečně anglicky anglicky
  • Láká vás jednou pro vždy pochopit logiku anglického slovosledu  
  • Mít tvorbu anglických vět v malíčku
  • Toužíte svou angličtinu posunout o level výš

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

96 %

222 hodnocení
185x
30x
5x
0x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana N.

Moc pěkné, velmi pozitivně hodnotím především přiměřené množství informací - vše podstatné je obsaženo, ale zároveň vysvětleno tak stručně, jak jen to lze. Pouze na pořadí adjektiv bych asi potřebovala jeden samostatný kurz :)


Kateřina A.

skvělý kurz a zábavný lektor


Markéta P.

Ideální tempo výkladu - svižné, zároveň dostatek prostoru na strávení nových informací.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.