Zákeřnosti anglického slovosledu

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Odhalte logiku používání anglického slovosledu, prokoukněte jeho zákeřnosti a naučte se správně skládat anglické věty!

V kurzu si osvojíte

Mluvíte anglicky? Anebo mluvíte česky s anglickými slovíčky? Co je tohle za otázky? Možná vás to překvapí, ale spousta lidí (často i s jinak skvělou angličtinou) skládá své anglické věty stejně jako v češtině. Takto to ale bohužel nefunguje. Anglický slovosled má, na rozdíl od toho českého, svá přesná a pevně daná pravidla. 

 A právě proto je tady tento kurz. Abyste konečně mohli sebevědomě komunikovat skutečnou angličtinou, a ne pouze češtinou doslovně přeloženou do angličtiny.

V kurzu získáte:

  • Pevné základy anglického slovosledu
  • Přehled o tom, kam kdy a proč patří které slovo
  • Jistotu ve skladbě anglických vět a souvětí
  • Přehled o hlavních rozdílech mezi českým a anglickým slovosledem

 Kurz je pro vás, pokud:

  • Chcete komunikovat skutečně anglicky anglicky
  • Láká vás jednou pro vždy pochopit logiku anglického slovosledu  
  • Mít tvorbu anglických vět v malíčku
  • Toužíte svou angličtinu posunout o level výš

 

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

96 %

156 hodnocení
132x
19x
3x
0x
2x

Danka S.

Pre mňa ťažký test.


Zuzana V.

Kurz byl výborný. Uvítala bych správné odpovědi u závěrečného testu.

Reakce lektora:

“Hello Zuzana! Moc zdravím, moc děkuji a pokud chcete, tak mi napište (info@brona.cz) a já se pokusím ty otázky a správné odpovědi najít a poslat vám je.“


Dagmar M.

Ani som netušila, že táto problematika je taká rozsiahla. Náš Broňa to však aj v tomto kurze opäť dotiahol (pre mňa) do dokonalosti: veľmi oceňujem jasné vysvetlenie a následne precvičovanie na konkrétnych vetách.
Na záver len zbožné prianie - kiež by bolo podobne pozitívne naladených učiteľov viac. Ja sa normálne teším na jeho hodiny! (a to som zamestnaná a mám rodinu, večery pri telke som však vymenila za Broňu, a vďaka jeho entuziazmu som už prečítala aj mojú prvú, no rozhodne nie poslednú anglickú knihu) :)

Reakce lektora:

“Dagmar! I love you! ❤️ Thank you soooo much! You are a star! ❤️“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
37
Celková délka videí:
1:19 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup