Základní technologický slovník

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
15 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Stává se vám, že mluvíte s kolegou a nerozumíte mu, i když by vám přísahal, že mluví česky?

V kurzu si osvojíte

Zajímá vás, co se vlastně děje, když downloadujete z cloudu příručku pro KPI? Chcete znát často užívané technologické pojmy z oblastí marketingu, managementu či IT? V tomto kurzu si společně projdeme a vysvětlíme ty nejčastější pojmy, které právě Vaši kolegové z těchto oddělení používají. Velká část z nich pochází z angličtiny, proto jsou v kurzu uvedeny také jejich české překlady, pokud je to možné.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

92 %

262 hodnocení
185x
60x
13x
2x
2x

Štefan O.

rýchly úvod do skratiek, ďakujem


Ján Š.

Môže byť.


Marie K.

Kurzy od tohoto lektora jsou jasné, stručné a jednoduché na pochopení, moc děkuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.