Základní technologický slovník

Kurzem provází  Seduo.cz

Stává se vám, že mluvíte s kolegou a nerozumíte mu, i když by vám přísahal, že mluví česky?

290 Kč s DPH

Celková délka

15 min

Počet lekcí

6

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zajímá vás, co se vlastně děje, když downloadujete z cloudu příručku pro KPI? Chcete znát často užívané technologické pojmy z oblastí marketingu, managementu či IT? V tomto kurzu si společně projdeme a vysvětlíme ty nejčastější pojmy, které právě Vaši kolegové z těchto oddělení používají. Velká část z nich pochází z angličtiny, proto jsou v kurzu uvedeny také jejich české překlady, pokud je to možné.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

93 %

386 hodnocení
276x
85x
20x
3x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Žakelina K.

Velice zajimave, dekuji a prosim o dalsi podobne kurzy.


Petra K.

Super :-)


Karel S.

Srozumitelné

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.