Základy barevné osobnostní typologie

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jana Horáková

Vhodné k poslechu

Jedním z klíčových faktorů je schopnost najít společnou řeč, překonat odlišný pohled na svět, pochopit se a přesto zůstat efektivní. Účastníci kurzu získají návod, jak se orientovat v odlišnostech ostatních lidí a jak s nimi efektivněji spolupracovat. Celý popisek

295 Kč s DPH
590 Kč -50 %
Platí do 25. 9. 2023

Celková délka

36 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naprostá většina našich výsledků vzniká ve spolupráci s jinými lidmi. Pracovat s ostatními může být nesmírně obohacující, často však i velice náročné, neefektivní, stresující, konfliktní. Jedním z klíčových faktorů je schopnost najít společnou řeč, překonat odlišný pohled na svět, pochopit se a přesto zůstat efektivní.

V kurzu se naučíte:

  • Poznat hlouběji sami sebe, uvědomit si svoje silné stránky i slabiny
  • Porozumět ostatním, orientovat se v odlišnostech jejich chování
  • Přizpůsobit chování tak, abyste dosáhli lepších vztahů a výsledků při  spolupráci s ostatními lidmi

Kurz je určený pro:

  • Každého, kdo spolupracuje s ostatními lidmi

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů zaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Hodnocení kurzu

88 %

889 hodnocení
550x
204x
92x
28x
15x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Karel Šůra

Děkuji, velmi zajímavý postoj myšlení. Jenom by mě zajímalo jak je to s dispozicemi vedení týmu u jednotlivých typologii, ale to se možná dozvím v dalším kurzu.


Miroslava Šímová

Překvapivě zajímavý kurz.


Da S.

Kurz bol bezpochyby zaujímavý.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.