Základy barevné osobnostní typologie

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Jana Horáková

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
36 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jedním z klíčových faktorů je schopnost najít společnou řeč, překonat odlišný pohled na svět, pochopit se a přesto zůstat efektivní. Účastníci kurzu získají návod, jak se orientovat v odlišnostech ostatních lidí a jak s nimi efektivněji spolupracovat.

V kurzu si osvojíte

Sebepoznání Seberozvoj

Naprostá většina našich výsledků vzniká ve spolupráci s jinými lidmi. Pracovat s ostatními může být nesmírně obohacující, často však i velice náročné, neefektivní, stresující, konfliktní. Jedním z klíčových faktorů je schopnost najít společnou řeč, překonat odlišný pohled na svět, pochopit se a přesto zůstat efektivní.

V kurzu se naučíte:

  • Poznat hlouběji sami sebe, uvědomit si svoje silné stránky i slabiny
  • Porozumět ostatním, orientovat se v odlišnostech jejich chování
  • Přizpůsobit chování tak, abyste dosáhli lepších vztahů a výsledků při  spolupráci s ostatními lidmi

Kurz je určený pro:

  • Každého, kdo spolupracuje s ostatními lidmi

Osnova kurzu

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů číst vícezaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Všechny kurzy lektora Jana Horáková

Hodnocení kurzu

88 %

631 hodnocení
376x
159x
65x
20x
11x

Martin M.

Viděl jsem rozlišení na cholerik, flegmatik atd., nebo vztahy, jako sova, žralok (tygr) atd., ale s barevnou typologii jsem se setkal poprvé. Jsou to pro mě další vědomosti v poznávání lidí.


Dagmar M.

Zajímavé,poučné a přesné,moc se mi kurz libil.


Monika J.

Velmi zajímavý kurz. Poutavá prezentace lektorky, praktické ukázky a příklady.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.