Základy PPC reklamy v Google Ads a Skliku

Nejprodávanější

Kurzem provází  Petra Větrovská

Vhodné k poslechu

Naučte se propagovat svou firmu, produkty a služby pomocí PPC reklamy ve vyhledávání na Googlu a v Seznamu.

790 kč s DPH

Celková délka videí

1:11 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Oslovit zákazníka přesně ve chvíli, kdy vyhledává produkt nebo službu, se stalo pro většinu velkých i malých firem nepostradatelnou součástí marketingu. Umět správně zacílit právě ty zákazníky, kteří s největší pravděpodobností nakoupí, maximalizovat počet objednávek a neprodělat na tom kalhoty, ale není úplně triviální.

V kurzu se seznámíte s PPC reklamou, jejími principy a potřebnými postupy k tomu, abyste dokázali nastavit a spustit jednoduchou kampaň ve vyhledávání v Google Ads a v Skliku.

Kurz je určen každému, kdo s PPC reklamou začíná, chce proniknout hlouběji nebo již základní kampaně spravuje, ale přeci jen má určité nejasnosti v základech. Dozvíte se:

  • jaké jsou principy a výhody PPC reklamy ve vyhledávání,
  • jak zvolit relevantní klíčová slova,
  • jak psát reklamní texty,
  • kolik PPC reklama stojí a jak nastavit ceny a rozpočty,
  • jak založit účet a kampaň v Google Ads a Skliku,
  • jak reklamu měřit a vyhodnotit,
  • jak se vypořádat s nejčastějšími problémy po spuštění kampaně.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Petra Větrovská

Petra Větrovská

PPC specialistka

Petra nasbírala zkušenosti v předních českých SEM agenturách. Od roku 2012 se na volné noze specializuje na správu kampaní v Google Ads a číst víceSkliku pro e-commerce klienty. Vytváří i nezávislé strategické audity PPC kampaní k nalezení příležitostí a rezerv. Je autorkou rozsáhlého online průvodce PPC reklamou Zaklik.cz.

Všechny kurzy lektora Petra Větrovská

Hodnocení kurzu

97 %

53 hodnocení
48x
3x
2x
0x
0x

Michaela Červenková

Výborný kurz. Lektorka mluvila k věci a velice srozumitelně.


Adam Križan

Zaujímavý kurz


Renata F. P.

Zajímavý a užitečný kurz. Co mi vadilo bylo, že lektorka několikrát odkázala na "odkaz pod videem" a já žádný nenašla. Nedostatečně viditelné nebo chybí?

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.