Všechny kurzy

Základy pro svět prezentací

hodnocení 95 %

Kurzem provází Lukáš Hrdlička

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
51 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu … číst více inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Co mají skvělí prezentující společného?


2:52


2:23


Čím začít?


4:43


3:02


Obsah


3:40


5:19


2:44


Projev


4:40


4:19


3:02


Vizuální složka


4:11


4:02


3:12


Závěrečné video


2:53


Závěrečný kvízCelková délka videí

51 min

Hodnocení kurzu

95 %
1 333 hodnocení

Bc. Blanka Bartoňová

Díky mnohokrát


Marcela Tomešová

Kurz je velmi pěkně zpracovaný, přinesl mi mnoho nových informací.


Jitka Zůnová

Příjemné vystupování. jasné názorné informace. Děkuji.


Zdeněk Luzum

Už se těším na další pokračování. Kurz je povedený a přednes skvěle interpretovaný.


Petr Bárta

Pekne shrnuti jak prezentovat. Osobne me ale zaujalo, ze lektor pouziva stale stejne gesta. Je to mozna tim, ze jsem "sjel" cely kurz naraz, ale ke konci mi to uz prislo komicke.


Michal Zelenák

Velice užitečný návod pro zlepšení schopnosti prezentovat


Miroslav Jánošík

Inspirativní a praktický, děkuji za to, jak sdílíte své zkušenosti


Jana Vondrackova

Kurz mě nadchnul a to ještě i z hlediska toho, že má hodnotu a je zdarma. Většinou zdarma kurzy toho moc člověku nedají. Obdivuji řečníka (lektora), jak krásně mluví. Hltám každé jeho slovo. Určitě doporučuji při poslouchání jednotlivých lekcí si dělat malé poznámky a nebo mindmapy. Rádi se pak zpětně k tomu vrátíte a zopakujete si, co vše vám tato videa dala! děkuju!


Radek Janoušek

Přijemné zopakování základů velmi přátelskou formou.


Jan Bayer

Strukturovane , poucne a srozumitelne