Všechny kurzy

Základy pro svět prezentací

hodnocení 94 %

Kurzem provází Lukáš Hrdlička

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
51 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu … číst více inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Co mají skvělí prezentující společného?


2:52


2:23


Čím začít?


4:43


3:02


Obsah


3:40


5:19


2:44


Projev


4:40


4:19


3:02


Vizuální složka


4:11


4:02


3:12


Závěrečné video


2:53


Závěrečný kvízCelková délka videí

51 min

Hodnocení kurzu

94 %
960 hodnocení

Michal Severa

Kurz byl kvalitně a srozumitelně zpracován. Dobře zapamatovatelný a jde vidět, že ho dělal opravdový profesionál, nikoho jiného bych u Ted.com ani nečekal :).


Jitka Knejpová

Klikla jsem na váš kurz a celý den se těšila až si ho projdu celý, prezentuji 25 let a každé slovo je pro mne perlou, děkuji. Nadšená Jitka Knejpová


Lenka Horejsi

Na téma prezentování jsem absolvovala několik kurzů v rámci své práce, ale až tento mi skutečně pomohl a to doslova. Při přípravě na jednu ze svých nejtěžších prezentací jsem si kurz poslechla a hned se mi celková příprava jevila podstatně snaží a přivedla mě na správnou cestu, jak hlavní myšlenku předat publiku. Děkuji


Eliška Pudová

Opravdu úžasně vysvětlený kurz! Jsem nadšená z dobře stráveného času nad sledováním těchhle videí! Naučí něco nového, fakt hezky podané!


Roman Pelikán

Výborně podáno, je vidět kdo umí prezentovat!


Ing.Nikola Čaprnková

Lektor velice pozitivní, sympatický, kurz byl určitě přínosem.Děkuji a doporučuji.Už se těším na další. .-)


martin.greschner@seznam.cz

Opravdu zajímavé, určitě doporučuji....


Jana Hoblíková Brouková

Skvělé a poučné


Mgr. Jílková Alena

Prezentace přesně dle zásad!


Milan Šamárek

Výtečný kurz, poznal jsem spoustu informací, které se budu snažit zakomponovat do svých prezentací.