Základy pro svět prezentací

Kurzem provází  Lukáš Hrdlička

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

zdarma

Celková délka

51 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Celý popisek
Lektoři kurzu
Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Hodnocení kurzu

95 %

2 052 hodnocení
1610x
366x
59x
6x
11x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladislav P.

Velmi přehledné, srozumitelné a pochopitelné. Snad jen škoda, že tak krátké. Líbilo by se mi detailnější rozebírání tématu neverbální komunikace.


Jiri M.

Dobrý den, pane Hrdličko.
Jsem rád, že jsem si mohl společně s Vámi oživit prezentační dovednosti.
Líbí se mi, že používáte odkazy a videa pro další vzdělávaní.
Uvádíte i ve své prezentaci i řadu příkladů. Máte klidný hlas, dobře se to poslouchá.
Co bych Vám doporučil. Mluvíte o emocích a přitom je tam neslyším,
ani nevidím.
Chtělo by to si více pohrát s hlasem, udělat to více živější.
Mějte se krásně a někdy zase na viděnou či na slyšenou.
Zdraví vás Jiří Maliňák


Bc. J. M.

Podrobně popsané, velmi užitečné.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.