Úvodní stránka

Základy pro svět prezentací

hodnocení 95 %

Kurzem provází Lukáš Hrdlička

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
51 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu číst víceinovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Co mají skvělí prezentující společného?


2:52


2:23


Čím začít?


4:43


3:02


Obsah


3:40


5:19


2:44


Projev


4:40


4:19


3:02


Vizuální složka


4:11


4:02


3:12


Závěrečné video


2:53


Závěrečný kvízCelková délka videí

51 min

Hodnocení kurzu

95 %
1 705 hodnocení

Jaja Kadlecova

Kurz byl dobrý, ale až moc referencí na jednu konkrétní přednášku - lektor mohl zmínit i jiné


Ilona Rucká

Velmi přínosné, srozumitelně podané informace.


Lenka Kubáčová

Lektor je výborný a poutavý řečník. Velmi dobře se poslouchá, skvělá intonace, zabarvení hlasu a práce s řečí těla. Celý kurz se mi moc líbil i svoji výstižností, srozumitelností a strukturou.


Matyáš Křeček

Dobře shrnuté informace, které každému mohou pomoci prezentovat.


Liubov Ananina

Dobrý a zajímavý kurz.


Veronika Mikolajková

Jsem nadšená. Vypadá to, že z mého "půlmetrového pavouka" se s dobrou přípravou, tréninkem, může stát malý neškodný brouček, ne-li dokonce krásná beruška. Děkuji za to! Lektor špičkový :-)


Pavla Hanáčková

Odkazy umocňují sdělení lektora. Velmi vhodné pro ty, kteří už nechtějí prezentovat nudně a šedivě.


Květoslava Nováková

Velmi dobře zvládnutá problematika, hlavně přípravy i dalších vlivů na výsledný efekt.


Jaroslav Němeček

Velmi pěkné, měl by si to pustit každý kdo chce cokoliv prezentovat . Jaroslav Němeček


Věra Marečková

Názorná prezentace, jak vypadá skvělá prezentace. Všechny podstatné informace přehledně a srozumitelně na jednom místě.