Všechny kurzy

Základy pro svět prezentací

hodnocení 94 %

Kurzem provází Lukáš Hrdlička

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
51 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu … číst více inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Lekce

Co mají skvělí prezentující společného?
1. Jak pracují se sebou? 2:52
2. Jak působí na okolí? 2:23
Čím začít?
3. Příprava sdělení 4:43
4. Příprava sebe sama 3:02
Obsah
5. Příprava konceptu 3:40
6. Struktura 5:19
7. Metody 2:44
Vizuální složka
11. Filozofie 4:11
12. Principy 4:02
13. Nástroje 3:12
Závěrečné video
14. Nebojte se prezentovat! 2:53
Závěrečný kvíz
15. Závěrečný kvíz

Hodnocení kurzu

94 %
936 hodnocení

Romana Spišáková

Vše perfektně vysvětleno


Oldrich Duty, MSc

Super, doufam, ze najdu nekde tu prezentaci z TEDxu


Jan Ševčík

Super, stručné, výstižné a srozumitelné.
Děkuji


Patrik Kopáč

Veľmi kvalitný a prínosný kurz. Ani neviem ako, a kurz je za mnou :-)


Ing. Lucie Baněčková

Vše bylo naprosto jasně, zábavně a přirozeně řečeno. Řečník byl profesionál, který ví, o čem hovoří. Kurz rozhodně doporučuji absolvovat.


Lukáš Reich

Zvladol by som aj trošku viac informácií. Inač pohodis.


Gabriela Růžičková

Oceňuji, že autor sám používá, co doporučuje


Ing. Marie Dostálová

Fajn, ale málo konkrétní


Jan Vencovský

Kurz ještě uvidíme, co mě přinese. Lektor SUPER.! Protože vypíchl poidstatné, praktické, rychlé a jasné pro prezentaci. :-)


Jana Pastorková

Kurz se mi líbil, našla jsem v něm podstatné věci a uvědomila si, co bych mohla zlepšit.