Všechny kurzy

Základy pro svět prezentací

hodnocení 95 %

Kurzem provází Lukáš Hrdlička

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
51 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu … číst více inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Co mají skvělí prezentující společného?


2:52


2:23


Čím začít?


4:43


3:02


Obsah


3:40


5:19


2:44


Projev


4:40


4:19


3:02


Vizuální složka


4:11


4:02


3:12


Závěrečné video


2:53


Závěrečný kvízCelková délka videí

51 min

Hodnocení kurzu

95 %
1 381 hodnocení

Jiří Langr

Kurz vnímám jako velmi přínosný. Lukáš zde postupně představil hodně praktických tipů pro přípravu a tvorbu prezentací a jejich následné představení divákům. Před přípravou své další prezentace si určitě znovu pustím tento kurz. Těším se na případný navazující kurz.


Luděk Žihlo

Velmi mi kurz pomohl při přípravě na soutěž v prezentování!


Martin Bárta

Kurz super! Jen pozor v rámci autorských práv na obrázky z googlu. Doporučuji radši "pixabay".


Petr Hnátek

Jdu pozdě spát a to jen proto, že byl kurz výbornej! Kamaráde, díky :-)


Michal Trumha

lektor- asertivně a sympaticky přesvědčivý


Martina Zuzánková

Velice přínosný a dobře strukturovaný videokurz. Děkuji za (bezplatnou) možnost projít si celý kurz a ještě k tomu získat certifikát. Martina


Zuzana Švábiková

Děkuji Ing. Hrdličkovi za zajímavé provedení kurzem. Vzhledem k tomu, že má velké zkušenosti z oblasti prezentací, mohl by předávané informace a rady více demonstrovat na konkrétních příkladech z jeho praxe (viz. prezentace z Dánska). Děkuji za příjemně strávený čas.


Petra Slavíčková

perfektní kurz, skvělý prezentující


Martin Fletcher

Výborný, přesvědčivý !!!


Radek Drda

Moc se mi prezentace líbila, byla velmi přínosná. Lektor byl super a velmi inspirativní.Velmi děkuji