Zákoník práce v časech epidemie

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Jakub Oliva

Cena: zdarma

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
7 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Spustit kurz zdarma

Co se v kurzu naučíte

Nejpalčivější témata zákoníku práce, která přinesly dny koronaviru a karantény. Nároky a náhrady zaměstnanců, nařízená dovolená, neplacené a náhradní volno, karanténa.

V kurzu si osvojíte

Pracovní právo

Osvojte si nebo zopakujte:

  • Kdy zaměstnancům náleží 60 % mzdy, kdy 80 % mzdy a kdy má nárok na plnou mzdu?
  • Co se zaměstnanci, kteří v době karantény nemohou pracovat? 
  • Nařízení dovolené, neplacené volno, náhradní volno, převedení na jinou práci
  • Jak ušetřit mzdové náklady

S lektorem tohoto mini kurzu připravujeme rozsáhlejší kurz zákoníku práce pro manažery. Natočíme ho hned, jak nás karanténa pustí do momentálně zavřeného studia.

V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vás prosíme o omluvení nižší zvukové a obrazové kvality.

Děkujeme, tým Seduo.cz.

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné

Jakub Oliva

Jakub Oliva

advokát - specialista na pracovní právo

Jakub je právníkem, který se ve své praxi specializuje výhradně na pracovní právo. V současné době působí jako advokát a číst vícevedoucí pracovněprávního oddělení jedné z největších advokátních kanceláří v ČR - ARROWS. Jakub v rámci své praxe poskytuje právní služby jak jednotlivým pracovníkům, tak velkým korporacím s tisícovkami zaměstnanců. Je členem České advokátní komory, Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů, Jednoty českých právníků a je také spoluzakladatelem HR Klubu v Olomouci. V rámci své praxe pravidelně publikuje a věnuje se také odbornému školení vedoucích zaměstnanců. Více info o lektorovi: https://www.arws.cz/nas-tym/mgr-jakub-oliva.  

Všechny kurzy lektora Jakub Oliva

Hodnocení kurzu

91 %

380 hodnocení
263x
75x
31x
7x
4x

Sarah Strunzová

Myslela jsem si že to bude těší, ale naopak. Jsem velmi příjemně překvapená a dost jsem se i naučila


Frost Frček

Pán ví o čem mluví, rád jsem se zaposlouchal.


David Berka

Super styl projevu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.