Zbavte se stresu z hodnotících rozhovorů

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
1:08 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zvyšte svou jistotu při poskytování zpětné vazby a připravte se na hodnotící rozhovor.

V kurzu si osvojíte

Kurz je určen pro manažery, kteří se chtějí zlepšit v poskytování zpětné vazby a potřebují se připravit na hodnotící rozhovory.

  • Ukáži vám souvislost mezi správně zadaným úkolem a zpětnou vazbou.
  • Budete vědět, jak správně zadat úkol.
  • Seznámím vás s nejdůležitějšími principy efektivní zpětné vazby.
  • Dozvíte se, jakým způsobem můžete změnit chování pracovníků.
  • Uvědomíte si, k čemu jsou hodnotící rozhovory dobré a na co všechno je vhodné se při hodnocení zaměřit.
  • Budete vědět, jak se na rozhovor připravit.
  • Budete znát nejčastější chyby a vědět, jakým způsobem se jich můžete vyvarovat.
  • Budete znát klíčové otázky pro měsíční rozhovor a vědět, jak vypadá ideální struktura ročního hodnocení.

Díky kurzu se nestanete dokonalými manažery, ale budete vědět, co dělat, abyste se k dokonalosti mohli přibližovat. Připravíte se na hodnotící rozhovor a zvýšíte svou profesionalitu, jistotu i následné výsledky týmu.

Osnova kurzu

Hana Holá

Hana Holá

HR mentor, lektor & kouč

Hana Holá se s nadšením věnuje personalistice téměř 15 let. Po ukončení studia na VŠE byla zodpovědná za personalistiku postupně ve třech číst vícespolečnostech s počtem od 100 až přes 1000 zaměstnanců. Vedla týmy o velikosti 2 – 15 zaměstnanců a sama byla opakovaně v roli hodnoceného i hodnotitele. Nyní lektoruje, koučuje a učí personalistiku na vysokých školách. Více na www.hanahola.cz.

Všechny kurzy lektora Hana Holá

Hodnocení kurzu

85 %

190 hodnocení
98x
59x
24x
5x
4x

Martin D.

všetko OK


Josef B.

věcné, praktické


Peter K.

Kvalitne vysvetlená problematika. Dakujem

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.