Slovensky

Zjednodušování (nejen) ve výrobě

Kurzem provází  Ján Košturiak

Vhodné k poslechu

Máme víc informací, okolo sebe složitější stroje a systémy. Ztrácíme přehled o tom, co je důležité a co ne. Zjednodušování je v dnešním rychlém a komplexním světě základní disciplínou výkonných lidí (nejen) ve výrobě. Celý popisek

690 kč s DPH

Celková délka videí

46 min

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zjednodušování je cesta nejen k výkonnosti v práci, ale i k lepšímu životu. 

Žijeme v rychlejším a složitějším světě než naši rodiče. Ztrácíme přehled o tom, co je naše skutečná priorita a co ne, plýtváme časem na nedůležité věci a chybí nám čas na to, co je v našem životě a práci podstatné. Zjednodušování je základní disciplína výkonných lidí v dnešním rychlém a komplexním světě. 

V kurzu se seznámíte s příčinami a následky složitostí a hlavními principy zjednodušování. Ukážeme si konkrétní příklady z výroby, které vedly k zásadnímu zvýšení výkonnosti. Uvidíte, že zjednodušovat bychom měli začít sami od sebe - redukovat věci okolo sebe a nepřeskakovat z jedné úlohy na druhou. 

V kurzu budeme mluvit o tom,

  • jak vytvořit v podniku kulturu zjednodušování,
  • pracovat méně
  • a dosahovat lepších výsledků.

Všechny příklady, které v kurzu probereme, jsem zažil na vlastní kůži a rád se o ně s vámi podělím. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Ján Košturiak

Ján Košturiak

podnikatel a inovátor

Vystudoval strojírenství a průmyslové inženýrství, dlouhoudobě spolupracoval s největší evropskou společností pro aplikovaný číst vícevýzkum Fraunhofer, spolupracoval na vývoji systému Simple++ (dnes PlantSimulation) a na desítkách inovací s nadnárodními i domácími firmami. Je spoluzakladatelem společnosti IPA Slovakia, inovační společnosti Inovato a Podnikatelské univerzity, ve které propojuje inovátory a podnikatele. Pracuje v komunitě Dobrý pastier, ve které pomáhá inovovat a podnikat 600 lidem z okraje společnosti.  

Všechny kurzy lektora Ján Košturiak

Hodnocení kurzu

90 %

303 hodnocení
212x
52x
29x
4x
6x

Monika F.

Výstižné


Otakar K.

Pro mé potřeby velmi užitečné informace, velká spokojenost s celým kurzem.


Vladimír K.

Zaujímavý a podnetný kurz pre aplikáciu procesov v rýchlo meniacom sa svete, ďakujem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.