Zkrácená historie etikety a proč se jí zabývat

Nejprodávanější

Kurzem provází  Daniel Šmíd

Dostupné v audio verzi

Součástí jednání s lidmi bude vždy naše chování k nim. To, jak se chováme k lidem, přímo ovlivňuje vzájemné vztahy. Pokud vám na vztazích záleží a chcete se ujistit, že vše, čím vztahy vytváříte, děláte dobře, zajímejte se o etiketu. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

36 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Kurz můžete studovat opakovaně
Na co se kurz zaměřuje

"Etiketa je součástí korektního chování a dobrých vztahů."

Etiketa, tedy soubor psaných i nepsaných doporučení, jak se k různým lidem chovat v různých situacích, nám poskytuje svobodu a volnost. Je praktickou možností, jak získat „body“ u zákazníka, podpořit svoji kultivovanost v zaměstnání a v neposlední řadě, jak získávat přátele ve společnosti nebo privátně. Etiketa je všude kolem nás. Mezi dodavatelem a zákazníkem je ta obchodní, na úrovni vedení států a území je ta diplomatická verze a mezi lidmi nebo s přáteli je doma etiketa společenská. Všechny mají stejný základ.

Objevte se mnou principy, jak můžete svým chováním pozitivně ovlivňovat své okolí, vytvářet přátelské vazby a být šťastní tam, kde jste. Vydejte se společně se mnou do světa moderní etikety.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu. Jeho klienty jsou např. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG nebo Ernst & Young, vyučuje také na univerzitách. Jeho vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému dedikoval svůj osobní i pracovní život. Potkat ho můžete také v krejčovství, kde navrhuje oděvy a kompletní šatníky mužů a žen. Pravidelně píše články do lifestylových časopisů.

www.danielsmid.cz

 

Hodnocení kurzu

87 %

689 hodnocení
410x
168x
78x
22x
11x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Helena H.

Děkuji za skvělý kurz! Byl jasný, srozumitelný a s příklady ze života. Kurz všem doporučuji. Hezký den

Reakce lektora:

“Děkuji Vám za milá slova i doporučení. Velmi mě těší, že pro Vás byl kurz srozumitelný a praktický — právě to je jeho smyslem. Přeji Vám hezký den a ať se Vám daří vše dobře uplatňovat v praxi.“


Josef J.

Super

Reakce lektora:

“Vážený pane, někdy se podaří, že jedno slovo zastoupí desítku dalších. Vám se to podařilo. Srdečně Vám - jedním slovem: děkuji.“


Martin L.

Mnoho řečí, které by stačilo shrnout za 4 minuty.

Reakce lektora:

“Děkuji za upřímnost. Musím přiznat, že stručnost je umění, které sám občas obětuji na oltář důkladnosti. Blaise Pascal se v jednom dopise omlouval za dlouhý dopis, protože na krátký neměl čas. Nutno však uznat, že někdy je nejzdvořilejší ta věta, která nezazní.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.