Zkušenosti generála tajné služby: Práce s informacemi

Nejprodávanější

Kurzem provází  Gen. Ing. Andor Šándor

Vhodné k poslechu

Jak přistupovat k informacím? Jak pracovat s informacemi, abychom se v nich neztratili? Podívejte se na tyto otázky očima někoho, pro kterého byla práce s informacemi součástí jeho práce a má s nimi bohaté zkušenosti – očima generála tajné služby. Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

45 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Informace jsou jednou z důležitých součástí života v moderní společnosti. Dnešní doba je charakteristická obrovským tokem informací. Proto se důležitou dovedností stává schopnost umět správě zpracovat a vyhodnocovat informace.

V tomto kurzu se s vámi generál Šándor podělí o zkušenosti získané při jeho dlouholetém působení v tajných službách i v podnikání. Dozvíte se, jak přistupovat k informacím, jak zajistit jejich ochranu, ale i to jaké aspekty přináší práce s informacemi v době krize a změny. Dozvíte se, jakých chyb se při práci s informacemi můžeme i nevědomky dopouštět, a tím ohrožovat jejich bezpečnost.

V kurzu se dozvíte:

  • jak přistupovat k informacím
  • proč je důležité rozlišovat mezi faktem a hodnocením
  • jaké vlastnosti by měla mít dobrá informace
  • jak pracovat s informacemi v době krize a změny
  • jako komunikovat informace
  • jak zajistit bezpečí informací
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostní poradce

Andor Šándor je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je také autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích. Andor Šándor se dlouhodobě věnuje také předávání svých zkušeností mladé generaci a dalším zájemcům. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague,Prague Security Study Institute, VŠE v Praze či na Univerzitě Karlově. Účastní se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).

Hodnocení kurzu

92 %

798 hodnocení
586x
130x
58x
16x
8x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Iveta H.

Skvěle se to poslouchalo
Velice příjemný hlas i fakta
Moc poučné

Reakce lektora:

“Bezva, jsem rád, že se Vám to líbilo“


Kamila Trnková

Hezky a prakticky kurz.
Libi se mi sdileni konkretnich situaci z praxe a zkusenosti. Dekuji

Reakce lektora:

“Děkuji, jsem rád, že se Vám kurz líbil.“


Jan Černý

Cekal jsem vic. Prislo mi, ze to nema poradne pripravene. Nemelo to strukturu. Pusobi to jsko ze ma asi kostru obsahu, ale jinak to vymysli “z patra”. Neco rika, neco ho napadne, tak to zacne rozvijet (ta cast s nemeckou tajnou sluzbou a ch. Zbranich v Iraku). Dost casto, az sem si to zapamatoval, spatne sklonuje. Rika, ze nema rad anglicke vyrazy, ale pouzivaje.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.