Zkušenosti generála tajné služby: Práce s informacemi

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Gen. Ing. Andor Šándor

Cena: 799 Kč s DPH

Sleva -50 %: 399 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
45 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jak přistupovat k informacím? Jak pracovat s informacemi, abychom se v nich neztratili? Podívejte se na tyto otázky očima někoho, pro kterého byla práce s informacemi součástí jeho práce a má s nimi bohaté zkušenosti – očima generála tajné služby.

V kurzu si osvojíte

Práce s informacemi

Informace jsou jednou z důležitých součástí života v moderní společnosti. Dnešní doba je charakteristická obrovským tokem informací. Proto se důležitou dovedností stává schopnost umět správě zpracovat a vyhodnocovat informace.

V tomto kurzu se s vámi generál Šándor podělí o zkušenosti získané při jeho dlouholetém působení v tajných službách i v podnikání. Dozvíte se, jak přistupovat k informacím, jak zajistit jejich ochranu, ale i to jaké aspekty přináší práce s informacemi v době krize a změny. Dozvíte se, jakých chyb se při práci s informacemi můžeme i nevědomky dopouštět, a tím ohrožovat jejich bezpečnost.

V kurzu se dozvíte:

  • jak přistupovat k informacím
  • proč je důležité rozlišovat mezi faktem a hodnocením
  • jaké vlastnosti by měla mít dobrá informace
  • jak pracovat s informacemi v době krize a změny
  • jako komunikovat informace
  • jak zajistit bezpečí informací

Osnova kurzu

Gen. Ing. Andor Šándor

Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostní poradce

Andor Šándor je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, číst vícehrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je také autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích. Andor Šándor se dlouhodobě věnuje také předávání svých zkušeností mladé generaci a dalším zájemcům. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague,Prague Security Study Institute, VŠE v Praze či na Univerzitě Karlově. Účastní se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).

Všechny kurzy lektora Gen. Ing. Andor Šándor

Hodnocení kurzu

92 %

504 hodnocení
372x
81x
39x
9x
3x

Martin M.

zaujimavy pohlad


Roman Bárta

Velmi poučné a užitečné v dnešní době. Spoustu jedinců i institucí by si tento kurz mělo absolvovat, aby věděli jak v současné době mají nakládat s informacemi a zejména jak a v jakém rozsahu je prezentovat.


Richard Tkáč

Velmi poučný kurz.

Reakce lektora:

“Děkuji“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.