Zůstat nad věcí: náročné situace s chladnou hlavou

Kurzem provází  Vladimír Beneš

Vhodné k poslechu

Jak pracovat s chybou? Proč je dobré umět říkat nevím? Co je tajemstvím opravdové koncentrace? Inspirujete se zkušenostmi špičkového neurochirurga Vladimíra Beneše jak zůstat v práci nad věcí a ještě se u toho bavit. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

54 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Vladimír Beneš

neurochirurg

Vladimír Beneš je český lékař, specializací neurochirurg, v letech 1997–2020 přednosta Neurochirurgické (později Neurochirurgické a neuroonkologické) kliniky Ústřední vojenské nemocnice v Praze a 1. LF UK. Působí také ve funkci předsedy České neurochirurgické společnosti a v letech 2011–2015 byl prezidentem Evropské asociace neurochirurgických společností. Od roku 1998 zároveň vede subkatedru neurochirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ). Jeho otec profesor Vladimír Beneš, DrSc. byl také neurochirurg, stejně jako jím je jeho syn, docent Vladimír Beneš. V roce 2023 byl u příležitosti státního svátku 28. října vyznamenán medailí Za zásluhy 1. stupně v oblasti vědy.

Hodnocení kurzu

95 %

893 hodnocení
733x
126x
27x
6x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vendulka P.

Z příjemného povídání špičkového odborníka vyplynuly inspirativní myšlenky uplatnitelné v jakémkoli oboru.


Miroslav K.

Perfektní kurz, který obsahuje mnoho inspirativních myšlenek.


Radim Šindelovský

Bylo to fajn :-)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.