10 pohledů na úspěch: to nejlepší od nejlepších

VIP VÝBĚR

Kurzem provází  Šimon PánekAdela Vinczeová (Banášová)Tomáš EtzlerRadek JarošMarian JelínekJan Hřebejk a Vladimír Beneš

Hřebejk. Jelínek. Beneš. Vinczeová. Jaroš. Etzler. Pánek... To nejlepší z kurzů inspirativních osobností na Seduo v jednom! Co je úspěch? Jak dosáhnout svých cílů? Jak překonat překážky a neztratit motivaci? Odhalte tajemství úspěšných. Celý popisek

Pouze s firemní licencí

Celková délka

1:01 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

To nejlepší z kurzů inspirativních osobností na Seduo v jednom!  

  • Režisér Jan Hřebejk vám na příběhu filmu Musíme si pomáhat nabídne svůj pohled na úspěch.
  • Proč úspěšná moderátorka Adela Vinzceová vnímá úspěch "jen" jako bonus?
  • Povýšení podle neurochirurga Vladimíra Beneše nemusí znamenat úspěch a spokojenost.
  • Jaká životní příležitost dovedla k úspěchu novináře Tomáše Etzlera?
  • Podle kouče Mariana Jelínka je dostávat se do flow jednou z cest k úspěchu. Jak na to?
  • Proč je důležité přesunout se z role oběti do role tvůrce, vám vysvětlí Janka Chudlíková.
  • Bývalá manažerka Ivana Molnárová vám zase řekne, v čem je pro úspěch důležitá zpětná vazba.
  • Horolezec Radek Jaroš vám přípomene, že vrchol je jen polovina cesty.
  • A se Šimonem Pánkem se podíváte na to, jak je důležité hledat svůj vnitřní kompas.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Šimon Pánek

Spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace

Šimon Pánek začínal s pomocí do válečných oblastí jako dobrovolník a dobrodruh. Stal se studentským vůdcem v roce 89, který místo politiky či podnikání věnoval svoji energii do budování „továrny na dobro“ jak je Člověk v tísni někdy nazýván. Postupně vybudoval dnes největší humanitární organizace ve střední Evropě, která se z party kamarádů stala neziskovou mezinárodní „firmou“ s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a rozpočtem blízko 2,5 miliardám korun.

 


Adela Vinczeová (Banášová)

Televizní a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rozená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do povedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. Českí diváci ju poznajú hlavne z Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009, kde jej po boku stál Leoš Mareš. V roku 2010 bola porotkyňou česko-slovenskej televíznej show Talentmania. 

V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show. 

Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).


Tomáš Etzler

novinář, spolupracovník CNN

Tomáš Etzler je především novinář, ale také tělocvikář, zeměpisec, dělník v koksovně, natěrač komínů, dramaturg hudebně zábavných pořadů, umývač oken, uklízeč, stavební dělník, ošetřovatel, číšník, editor zpráv, zahraniční zpravodaj, kameraman, střihač, válečný zpravodaj,  filmový režisér, řečník, moderátor, spisovatel...

Sedm let působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně, před tím strávil sedm let ve válečných a jiných krizových zónách co by redaktor  CNN. Pracoval ve více než šedesáti zemích světa, získal za svou práci řadu mezinárodní ocenění, včetně ceny Emmy. V loňském roce dokončil dokumentární film Nebe, letos mu vyjde druhá kniha “Co jsem to proboha udělal?”. Žije v Praze, miluje své děti a Lucii.


Radek Jaroš

himálajský horolezec

Radek je nejúspěšnější český himálajský profesionální horolezec. Specialista na expedice v malém počtu členů. Výstupy absolvuje výhradně bez použití kyslíkového přístroje a pomoci výškových nosičů. V roce 2014 Radek úspěšně vystoupil na poslední, čtrnáctou osmitisícovku – K2 a zapsal se do síně slávy světového horolezectví. Stal se prvním Čechem a teprve 15. člověkem na světě, který tímto způsobem získal Korunu Himálaje. Následně zdolal nejvyšší vrcholy všech světadílů a stal se držitelem Koruny světa. Radek je i autorem a spoluautorem několika knih. Z každé ze svých osmitisícovek má Radek Jaroš zpracované dokumenty. Je držitelem Ceny fair, když při výstupu na Dhaulágiri, spolu se s horolezcem Zdeňkem Hrubým, v kritických podmínkách zachránili dva polské horolezce. V roce 2014 získal Cenu Jiřího Gutha-Jarkovského udělovanou Českým olympijským výborem za nejlepší sportovní výkon roku.


Marian Jelínek

hokejový trenér, kouč a pedagog

Marian se jako hokejový trenér mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. Jako trenér dále působil šest let v Německu, u českého národního týmu dvacetiletých, v Liberci, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, ale i v rámci osobního koučování. Je garantem oboru Manažerské psychologie na Newton University. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a týmů. Je autorem či spoluautorem třinácti knih.


Jan Hřebejk

režisér

Jan Hřebejk je český filmový, televizní a divadelní režisér.Vystudoval Akademické gymnázium v Praze a v roce 1991 scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Zabývá se filmovou, televizní a divadelní režií. Za své filmy získal doposud třikrát Českého lva, a to za tituly Horem pádem, Musíme si pomáhat (nominace na Oscara za nejlepší cizojazyčný film) a Šakalí léta.


Vladimír Beneš

neurochirurg

Vladimír Beneš je český lékař, specializací neurochirurg, v letech 1997–2020 přednosta Neurochirurgické (později Neurochirurgické a neuroonkologické) kliniky Ústřední vojenské nemocnice v Praze a 1. LF UK. Působí také ve funkci předsedy České neurochirurgické společnosti a v letech 2011–2015 byl prezidentem Evropské asociace neurochirurgických společností. Od roku 1998 zároveň vede subkatedru neurochirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ). Jeho otec profesor Vladimír Beneš, DrSc. byl také neurochirurg, stejně jako jím je jeho syn, docent Vladimír Beneš. V roce 2023 byl u příležitosti státního svátku 28. října vyznamenán medailí Za zásluhy 1. stupně v oblasti vědy.

Hodnocení kurzu

92 %

499 hodnocení
344x
105x
46x
3x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Roman A.

Potvrdzujem - to najlepšie od najlepších


Jan H.

Velmi zajímavé, skvělý výběr osobností.


Vladimír Barák

Zajímavý průřez zkušenostmi, věřím, že to bude mít pokračování 😉🤘👋

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.