Adobe Photoshop: základní práce s fotografií

Nejprodávanější

Kurzem provází  Linda Martišková (Nezhybová)

Naučte se jednoduché úpravy fotografií ve Photoshopu, které vám usnadní vaši nejen marketingovou práci.

690 Kč s DPH

Celková délka

45 min

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Dokázat si jednoduše upravit fotografii patří mezi základní digitální dovednosti. Adobe Photoshop je tím nejlepším nástrojem pro úpravu fotek, ve kterém lze úpravy provést opravdu jednoduše. Můžete to tedy zvládnout i vy. V kurzu se s vámi lektorka Linda podělí o tipy, které ji pomáhají v tvorbě na dennodenní bázi.

V kurzu se naučíte:

 • ovládat nejdůležitější nástroje ve Photoshopu
 • používat vrstvy
 • jak jednoduše upravit fotky pro web či sociální sítě
 • Používat Adobe Photoshop presets, které významně ulehčí práci (třeba pro jednotný vizuál Instagramového feedu)
 • jak vyretušovat drobné nedostatky na fotce
 • jak odstranit pozadí
 • jak fotografii roztáhnout
 • jak zkombinovat více fotek dohromady
 • jak změnit barvu předmětu na fotce
 • jak vytvořit gif

Kurz je určený pro:

 • začátečníky s Photoshopem
 • marketéry či správce sociálních sítí 

Součástí kurzu je složka se zdrojovými soubory, které když si stáhnete, můžete postupovat krok po kroku společně s lektorkou.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v reklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Hodnocení kurzu

83 %

153 hodnocení
80x
33x
24x
12x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana Kumsová

Moc pěkné školení: příjemná lektorka, přehledné postupy práce.


Petr K.

starší verze programu....


Petr Machota

Photoshop používám mnoho let - je bezpochyb těžké zvolit ukázky co vybrat z nepřeberného množství funkcí. Ve výběru jako takovém mi logicky něco chybělo a něco přebývalo... Čím si nejsem příliš jistý, je vhodnost zvolených otázek v závěrečném testu, ale je možné, že je to prostě jen tím, že ho používám jinak a na jiné věci.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.