Adobe Photoshop: základní práce s fotografií

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Linda Martišková (Nezhybová)

Cena: 590 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 295 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
45 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se jednoduché úpravy fotografií ve Photoshopu, které vám usnadní vaši nejen marketingovou práci.

V kurzu si osvojíte

Grafika

Dokázat si jednoduše upravit fotografii patří mezi základní digitální dovednosti. Adobe Photoshop je tím nejlepším nástrojem pro úpravu fotek, ve kterém lze úpravy provést opravdu jednoduše. Můžete to tedy zvládnout i vy. V kurzu se s vámi lektorka Linda podělí o tipy, které ji pomáhají v tvorbě na dennodenní bázi.

V kurzu se naučíte:

 • ovládat nejdůležitější nástroje ve Photoshopu
 • používat vrstvy
 • jak jednoduše upravit fotky pro web či sociální sítě
 • Používat Adobe Photoshop presets, které významně ulehčí práci (třeba pro jednotný vizuál Instagramového feedu)
 • jak vyretušovat drobné nedostatky na fotce
 • jak odstranit pozadí
 • jak fotografii roztáhnout
 • jak zkombinovat více fotek dohromady
 • jak změnit barvu předmětu na fotce
 • jak vytvořit gif

Kurz je určený pro:

 • začátečníky s Photoshopem
 • marketéry či správce sociálních sítí 

Součástí kurzu je složka se zdrojovými soubory, které když si stáhnete, můžete postupovat krok po kroku společně s lektorkou.

Osnova kurzu

Linda Martišková (Nezhybová)

Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v číst vícereklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Všechny kurzy lektora Linda Martišková (Nezhybová)

Hodnocení kurzu

87 %

66 hodnocení
43x
10x
8x
3x
2x

Milan M.

je to naozaj kurz pre zaciatocnikov. Ja sm trochu pokrocilejsi uzivatel,no skusil som,ci najdem nieco nove. A nasiel som velkost podla obsahu...to som nepouzival,takze mozno vyuzijem :)
upresnil by som v kurze par veci. Napr. ukladanie sa odporuca zvycajne cez export kvoli zachovaniu farebneho profilu. Aj ked v tejto verzii PS bol farebny profil viditelny aj cez ulozit ako. Tiez je podla mna idealne na zaciatku spravit dalsiu vrstvu lebo po retusovani uz sa nevedia upravy vratit naspat. A tiez je to praktickejsie,ked chcem vidiet,ako vyzerala fotka pred upravou.
Lektorka trochu plietla pojmy presety a akcie. Su to uplne ine veci. Inak v pohode kurz a drzim palce v dalsej praci.


Erika B.

Prínosný kurz pre ľudí, ktorý nemajú páru o fotografovaní. Nápomocný pre získanie zručnosti pre potreby do budúcna.


Renata J.

Dobře popsané, skvělá názornost... Super!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.