Agilní metodiky v praxi

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
21
Celková délka videí:
1:16 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Kurz Agilní metodiky v praxi Vám pomůže získat základní přehled či prohloubit vaše znalosti v oblasti Agilního řízení a porozumět jednotlivým Agilním metodám, filosofii a kultuře Agilních přístupů.

V kurzu si osvojíte

S tím, jak se svět mění a stává se dynamičtější, přináší s sebou i jiný styl práce. Agilní metody jsou dobrou odpovědí na neustálé změny businessu a pomáhají firmám být úspěšní v dnešním komplexním světě.

Agilní metody jsou tady od devadesátých let a za tu dobu si získávají více a více na popularitě. Zdaleka již nejsou aplikované jen v rámci IT a vývoje softwaru, ale více a více se stávají nedílnou součástí fungování organizací. Pomáhají jim stát se předvídatelnější, flexibilnější, inovativnější a celkově úspěšnější.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí zjistit co to jsou Agilní metody a jak je aplikovat.
  • Pro managery, kteří chtějí vědět, koho do Agilních týmů najímat.
  • Pro ty, kteří chtějí změnit styl práce, aby byl flexibilnější a dynamicky reagoval na změny, posílit spolupráci a zastupitelnost, a zlepšit předvídatelnost dodávky.

Agilní metody jsou nedílnou součástí dnešního světa. 80% firem je dnes v nějaké podobě používá. Pomáhají firmám vyrovnat se s konkurencí a udržet se na špičce businessu. Mezi firmy, kterým Agilní přístupy dnes významně pomáhají, patří namátkou třeba Microsoft, Skype, Barclays, CA Technologies, Avast, GoodData, MSD, Vistaprint, EPAM, nebo Semrush.

Čím dříve začnete, tím vetší výhodu získáte proti konkurenci. Tak proč nezačít již dnes tímto kurzem?

Osnova kurzu

Zuzana Šochová

Zuzana Šochová

Agile Coach a Certified Scrum Trainer

Zuzana pomáhá firmám pochopit a aplikovat Agile tak, aby byly úspěšné v dnešním, neustále se měnícím, světě. Napsala číst víceprvní českou knihu o Agile, Agilní metody řízení projektů, a už přes 10 let píše vlastní blog. Založila sdružení Agilní Asociace, které pořádá pravidelné Agilní meetupy a každoročně pořádá Agile Prague Conference. V poslední době se hodně věnuje Agilnímu leadershipu, executive coachingu a aplikaci Agilu mimo IT.

Všechny kurzy lektora Zuzana Šochová

Hodnocení kurzu

89 %

305 hodnocení
194x
76x
20x
10x
5x

Denisa H.

Obsah je celkom fajn, ale verbálna a neverbálna komunikácia lektorky mi bránila v tom, aby som obsah naozaj vnímala.


Žofia C.

logické celky, primerané podanie témy, príjemná školiteľka.)


Miroslava P.

Kurz nabízí jiný pohled než je klasické projektové řízení. V prostředí tradičního velkého průmyslového podniku to ještě asi chvilku bude trvat, než se tento přístup zabydlí. Pro některé akce si agile dovedu představit, jinde zatím ne.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.