Agilní metodiky v praxi

Nejprodávanější

Kurzem provází  Zuzana Šochová

Kurz Agilní metodiky v praxi Vám pomůže získat základní přehled či prohloubit vaše znalosti v oblasti Agilního řízení a porozumět jednotlivým Agilním metodám, filosofii a kultuře Agilních přístupů. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

1:16 hod

Počet lekcí

21

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

S tím, jak se svět mění a stává se dynamičtější, přináší s sebou i jiný styl práce. Agilní metody jsou dobrou odpovědí na neustálé změny businessu a pomáhají firmám být úspěšní v dnešním komplexním světě.

Agilní metody jsou tady od devadesátých let a za tu dobu si získávají více a více na popularitě. Zdaleka již nejsou aplikované jen v rámci IT a vývoje softwaru, ale více a více se stávají nedílnou součástí fungování organizací. Pomáhají jim stát se předvídatelnější, flexibilnější, inovativnější a celkově úspěšnější.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí zjistit co to jsou Agilní metody a jak je aplikovat.
  • Pro managery, kteří chtějí vědět, koho do Agilních týmů najímat.
  • Pro ty, kteří chtějí změnit styl práce, aby byl flexibilnější a dynamicky reagoval na změny, posílit spolupráci a zastupitelnost, a zlepšit předvídatelnost dodávky.

Agilní metody jsou nedílnou součástí dnešního světa. 80% firem je dnes v nějaké podobě používá. Pomáhají firmám vyrovnat se s konkurencí a udržet se na špičce businessu. Mezi firmy, kterým Agilní přístupy dnes významně pomáhají, patří namátkou třeba Microsoft, Skype, Barclays, CA Technologies, Avast, GoodData, MSD, Vistaprint, EPAM, nebo Semrush.

Čím dříve začnete, tím vetší výhodu získáte proti konkurenci. Tak proč nezačít již dnes tímto kurzem?

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zuzana Šochová

Agile Coach a Certified Scrum Trainer

Zuzana pomáhá firmám pochopit a aplikovat Agile tak, aby byly úspěšné v dnešním, neustále se měnícím, světě. Napsala první českou knihu o Agile, Agilní metody řízení projektů, a už přes 10 let píše vlastní blog. Založila sdružení Agilní Asociace, které pořádá pravidelné Agilní meetupy a každoročně pořádá Agile Prague Conference. V poslední době se hodně věnuje Agilnímu leadershipu, executive coachingu a aplikaci Agilu mimo IT.

Hodnocení kurzu

88 %

431 hodnocení
263x
111x
36x
12x
9x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petra P.

Kurz pouze shrnuje teorii z knihy Agilní metody řízení projektů. Nepřináší nic nového, co byste se nedočetli v této knize a výklad není obohacen o příklady z praxe, které jsem (dle názvu kurzu) očekávala.


Robert H.

Výborný kurz, dobře vysvětleno a graficky znázorněno.


Ondřej Dolanský

Líbilo by se mi více příkladů z praxe.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.