Akademie KRITICKÉ MYŠLENÍ

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Lukáš Hána a GrowJOB

Cena: 3 900 Kč s DPH

Sleva -50 %: 1 950 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
90
Celková délka videí:
8:55 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Ponořte se do série kurzů kritického myšlení a naučte se přicházet komplikovaným problémům na kloub, pracovat s informacemi a důkazy, rychle se rozhodovat nebo třeba vyvracet nesmysly.

V kurzu si osvojíte

Kritické myšlení

Potřebujete se rychle a dobře rozhodovat? Nemáte čas hledat všechny informace? Chcete proniknout pod roušku prvních dojmů a zjistit, jak se věci mají ve skutečnosti? Pokud s tím chcete něco udělat, tak máte možnost. Akademie KRITICKÉ MYŠLENÍ je série všech osmi online kurzů kritického myšlení hezky pohromadě.

Kritické myšlení = schopnost samostatně vyhodnocovat kvalitu informací a rozumně se na jejich základě rozhodovat.

Osvojíte si nástroje pro kreativní řešení komplexních problémů, rozhodování a práci s informacemi. Zjistíte, jakých chyb v úsudku se nejčastěji dopouštíme, abyste se jim mohli vyhnout nebo s nimi pracovat. Po absolvování Akademie budete vědět, na co si dávat pozor. Nenecháte se oklamat jinými lidmi, ale ani sami sebou. Vaše představy o světě budou více odpovídat skutečnosti a budete tak častěji a jednodušeji dosahovat svých cílů, ať už je to vydělávat víc peněz, žít zdravější či spokojenější život nebo cokoliv jiného. Díky Akademii KRITICKÉ MYŠLENÍ budete růst bez náhody.

Co se naučíte:

  • Odhalovat skutečné problémy a jejich příčiny od těch zdánlivých.
  • Rozhodovat se rychle i s minimem informací.
  • Vyhodnocovat, co jsou nejslibnější a nejúčinnější řešení.
  • Pracovat s nejistou budoucností v rozhodování.
  • Vytvářet podmínky, ve kterých se budete vy nebo ostatní lidé lépe rozhodovat.
  • Číst mediální sdělení a ověřovat jejich pravdivost.
  • Vyhodnocovat sílu různých důkazů a vyvozovat na jejich základě závěry.
  • Odhalovat argumentační fauly, být přesvědčivější a vyvracet nesmysly.

Osnova kurzu

Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myšlení ve vzdělávacím Institutu GrowJOB

Na školeních, přednáškách a konzultacích učí lidi aplikovat kritické myšlení při práci s informacemi a číst vícerozhodování. Studoval Diplomacii na VŠE a Koučink a management na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes ve Francii. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE. Je alumni Centra pro aplikovanou racionalitu CFAR.

Všechny kurzy lektora Lukáš Hána
GrowJOB

GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve číst vícefirmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Všechny kurzy lektora GrowJOB

Hodnocení kurzu

96 %

122 hodnocení
105x
13x
1x
2x
1x

Josef S.

Lukáši, moc Vám děkuji! Právě jsem dokončil celý "balík" kurzu Akademie kritického myšlení a jsem nadšený. Trvalo mi to trochu déle, protože některé lekce jsem si musel přehrát i několikrát, abych je plně vstřebal a pochopil (i tak se k některým ještě budu průběžně vracet).
Nejlépe hodnotím závěrečný blok "Racionální argumentace a komunikace", který by měl být standardní občanskou výbavou (a žalostně není). Pokud bych měl zmínit nějaké negativum, tak snad jen postesknutí nad tím, že se kritickému myšlení učím až dnes (kéž bych tyto poznatky měl o takovgých 10-15 let dříve...)

Skvělá práce, za mě jedna velká pochvala, hodnotím 6* z 5* :))

(P. S.: Pokud vydáte knihu o kritickém myšlení, o níž jste se kdysi zmiňoval v rozhovoru s Petrem Ludwigem, tak ji určitě objednám již v předprodeji :))

Reakce lektora:

“Děkuju Josefe za nadšené hodnocení. Moc to pro mě znamená! Jsem rád, že se k lekcím vracíte. Knihu už snad dotáhnu během roku 2022 a cením si vašeho zájmu a podpory. P5eju hodně zdaru! :)“


Tomáš B.

Vzhľadom na priestor (čas) je to výborne a jednoducho spracovaný kurz do úvodu KRIMYŠ aj s príkladmi, ktorý mi dal zabrať avšak skrýva pomerne zložitú a obsiahlu problematiku, ktorej obsah siaha ďaleko za hranice toho čo mohol kurz poskytnúť, a ktorej využitie v praxi vyžaduje veľa trpezlivosti a tréningu. Celkovo však kurz hodnotím ako "povinnú jazdu"

Reakce lektora:

“Děkuju za hodnocení Tomáši, doufám, že vás kurz nastartoval a třeba i namotivoval v práci na krimyši pokračovat. Přeju hodně zdaru! :)“


Richard Tkáč

Výborný kurz. Bez tohoto přístupu se naše společnost utopí ve fake news.
Vřele doporučuji všem.

Reakce lektora:

“Díky za hodnocení a doporučení, Richarde. Zvládneme to!“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.