Anglické idiomy II

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Druhý ze dvou kurzů, kde se naučíte nejbežnější anglické idiomy - tedy fráze, které vám při doslovném překladu nebudou dávat smysl, ale přesto jej mají. Celý popisek

690 kč s DPH

Celková délka videí

46 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Už se vám někdy stalo, že jste slyšeli v angličtině nějakou zajímavou frázi, zvládli jste přeložit všechny slova v ní, ale pořád vám to dohromady nedávalo vůbec smysl? Tak pak jste dost možná narazili na anglický idiom – tedy ustálené slovní spojení, které se nedá pochopit pouhým přeložením jednotlivých slov, ze kterých se skládá. Angličtina je jich plná a dodávají jí jisté kouzlo a půvab.

A tento kurz je zde pro vás právě proto, abyste mohli těmto krásným výrazům nejen rozumět, ale také je sebevědomě aktivně používat. A tak až vám někdo řekne, že je samé uši (I am all ears), že dostal studené nohy (get cold feet), či že chodí na vzduchu (walk on air), tak vás to vůbec nerozhodí a budete schopní pohotově zareagovat. A protože nádherných anglických idiomů je v angličtině více, než se vejde do jednoho kurzu, můžete se těšit rovnou na kurzy dva (první kurz najdete zde).

V kurzu se naučíte:

  • Zhruba šedesát základních a nejčastěji užívaných anglických idiomů
  • Jak, kdy a který z nich je vhodné použít
  • Jak znít více jako rodilý mluvčí
  • Kupu krásných výrazů pro každou příležitost

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kteří chtějí posunout svoji úroveň angličtiny o úroveň výš
  • Pro všechny, kteří chtějí ovládat základní anglické idiomy
  • Pro všechny, kteří chtějí znít více “anglicky anglicky”
  • Pro všechny, kteří si chtějí procvičit a vylepšit angličtinu
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

97 %

150 hodnocení
133x
13x
4x
0x
0x

Jitka Kocourková

Absolutne peckovni kurz! Dekuji!!

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Jitka! ❤️“


Filip Řehořek

Velmi příjemné vystupování lektora se zajímavými vložkami k některým idiomum, což zvyšuje pozornost.


Adriana V.

Za mě pět hvězdiček, pokud Vám Broňa jako učitel sedí, mně osobně zjišťuju, že vůbec ne, ale obsahově i snahou hodnotím jako dobře zpracované, jen mě tento styl spíš vyčerpává, od "Ano, slyším dobře?" s nastavenou rukou k uchu apod., což chápu, že někomu pomáhá. Je to dobře zpracované a podobných kurzů má hodně, spíš mě osobně mrzí, že mi to nesedí, protože věřím, že by mi další kurzy pomohly, ale je mi to strašně proti srsti.

Reakce lektora:

“Hello Adriana! Moc vás zdravím a moc děkuji za milou a upřímnou recenzi - moc si toho vážím! ❤️ Úplně vám rozumím - chápu, že ten můj styl není pro každého. Občas to taky u někoho tak mám - přijde mi, že mají super obsah, ale styl podání mi nesedí a jenom obtížně se mi na to kouká...“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.