Barevná osobnostní typologie pro obchodníky

Kurzem provází  Jana Horáková

Vhodné k poslechu

Barevná typologie vás naučí rychle se orientovat v chování vašich zákazníků. Tím získáte schopnost odhadovat jejich potřeby a naplňovat očekávání. Se svými zákazníky budete budovat kvalitní vztahy a díky tomu budete dosahovat lepších výsledků. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

36 min

Počet lekcí

6

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kladete si otázku, jak ještě zlepšit své obchodní dovednosti, abyste dosahovali stále se zvyšujících cílů?  Jedna z důležitých dovedností je schopnost individuálně přistupovat k zákazníkům, pochopit jejich psychologické nastavení, odhalit potřeby a očekávání od vzájemného vztahu.

Tento kurz vám poskytne mapu, jak se orientovat v chování lidí a jak vytvořit obchodní strategie, které povedou k úspěšnému uzavření obchodu.

V kurzu se naučíte:

  • Poznat své silné stránky a slabiny s roli obchodníka.
  • Rozpoznat chování zákazníků.
  • Odhalit očekávání od vzájemného vztahu.
  • Pochopit různé prodejní strategie.

Kurz je určený pro:

  • Začínající i zkušené obchodníky.
  • Vedoucí obchodníků.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů zaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Hodnocení kurzu

88 %

422 hodnocení
268x
89x
41x
13x
11x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Tomáš B.

super


Martina Š.

Jana Horáková


Jana P.

Zábavný kurz, užitečný pro každého. Paní lektorka byla skvělá, sympatická, oranžová :-)

Reakce lektora:

“Děkuji :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.