Barevná osobnostní typologie pro obchodníky

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Jana Horáková

Cena: 599 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 299 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
36 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Barevná typologie vás naučí rychle se orientovat v chování vašich zákazníků. Tím získáte schopnost odhadovat jejich potřeby a naplňovat očekávání. Se svými zákazníky budete budovat kvalitní vztahy a díky tomu budete dosahovat lepších výsledků.

V kurzu si osvojíte

Prodejní myšlení

Kladete si otázku, jak ještě zlepšit své obchodní dovednosti, abyste dosahovali stále se zvyšujících cílů?  Jedna z důležitých dovedností je schopnost individuálně přistupovat k zákazníkům, pochopit jejich psychologické nastavení, odhalit potřeby a očekávání od vzájemného vztahu.

Tento kurz vám poskytne mapu, jak se orientovat v chování lidí a jak vytvořit obchodní strategie, které povedou k úspěšnému uzavření obchodu.

V kurzu se naučíte:

  • Poznat své silné stránky a slabiny s roli obchodníka.
  • Rozpoznat chování zákazníků.
  • Odhalit očekávání od vzájemného vztahu.
  • Pochopit různé prodejní strategie.

Kurz je určený pro:

  • Začínající i zkušené obchodníky.
  • Vedoucí obchodníků.

Osnova kurzu

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů číst vícezaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Všechny kurzy lektora Jana Horáková

Hodnocení kurzu

90 %

172 hodnocení
116x
33x
18x
3x
2x

Tomáš Seidel

Super!


Kateřina M.

Opravdu skutečně zajímavé a pro mě doposud naprosto neznámé téma. Palec nahoru!


Petra P.

srozumitelné, ihned použitelné

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.