Úvodní stránka

Budujte úspěšnou kariéru v jakémkoli věku!

hodnocení 81 %

Kurzem provází Age Management, z.s.

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
17

Celková délka videí:
1:26 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zvládejte změny, plánujte profesní cíle, předcházejte riziku vyhoření. Age management vás podpoří v úspěšném vykonávání vaší práce!

Kurz "Budujte úspěšnou kariéru v jakémkoli věku!“ pro Vás připravila společnost Age Management z.s. a jeho hlavním cílem je seznámit Vás s možnostmi zvládání jednotlivých etap pracovního, ale i osobního života a to ať už jste v jakémkoli věku.

Kurz je obsahově rozčleněn do tří části a na příkladu paní Lenky Vás seznámí s pojmem pracovní schopnost a jeho důležitostí pro naše uplatnění na trhu práce, se specifiky jednotlivých generací a také s možnostmi změn v přístupu ke stárnutí.

Představí Vám rovněž nový program Profesní seniority, který byl vyvinut v ve Finsku s cílem rozvíjení dovedností pro řízení kariéry a zvládání změn, plánování pracovní kariéry, ale také s možnostmi předcházení syndromu vyhoření.

Kurz zahrnuje řadu doplňkových materiálů ke stažení

Online kurz připravily Ilona Štorová, Erika Konupčíková a Milada Záborcová:

Ilona Štorová se dlouhodobě zabývá age managementem a posouvá hranice personální práce v České republice směrem k individuální práci se zaměstnanci, s důrazem na jejich zdraví, duševní pohodu a spokojenost v práci. Spolupracuje na těchto konceptech v rámci celé Evropy a přináší nové, inovativní přístupy. Je certifikovanou lektorkou Profesní seniority.

Erika Konupčíková působí jako lektor již přes 20 let, věnuje se výuce odborné angličtiny, mentoringu, legislativy ve vzdělávání, lektorských dovedností a je autorizovaný zástupce pro zkoušku z profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání. Je certifikovanou lektorkou Profesní seniority.

Milada Záborcová má těžiště lektorské a konzultační práce v oblasti zvládání krizových situací a emocí při práci s lidmi. Zaměřuje se na řešení komunikace v týmech, kromě firemního prostředí působí dlouhodobě i v neziskovém sektoru a v sociální sféře. Je certifikovanou lektorkou Profesní seniority.

Age Management, z.s.

Age Management, z.s.

Nezisková organizace

Posláním společnosti, která byla založena v r. 2013, je napomáhat rozvoji age managementu v České republice. Nabízíme nový pohled na číst vícepersonální činnosti s přihlédnutím k potřebám jednotlivce na pracovišti a s ohledem na jeho věk. Úzce spolupracujeme se subjekty v ČR i v zahraničí. Jsme držiteli licence k realizaci unikátního programu „Profesní seniorita“ od Finského institutu pracovního zdraví, jehož cílem je podpora účastníků při plánování cílů, hledání řešení týkajících se jejich kariéry a zvládání osobních i pracovních změn. Realizujeme publikační činnost s cílem popularizace age managementu, podpory aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

81 %
115 hodnocení

Miroslav Král

pěkný kurz


Markéta Hernández Boumová

Velmi zajímavý kurz.


Martin Bárta

Dobrý kurz.


Miroslav Kubeš

Něco zajímavé - zbytek spíše pohádka.


Miloslava Kovářová

Nudný začátek, některé otázky v testu mi nedávaly smysl. Vlastně jsem víc než první lekci neposlouchala :-(


Dana Klára Veselá

Lektorky sice mluvily smysluplně a erudovaně, nicméně zvláště ta poslední mluvila tak pomalu, až to lezlo na nervy.


Martin Lohniský

Doporučuji !


Vaclav Wittigschlager

Velmi důležité a pro mne i aktuální.
Děkuji!


Gabriela Steinmetzová

Dobrý večer, jsem pěkně naštvaná na sebe a zároveň spokojená, že se mi podařilo kurz zdolat. Nepodařilo se mi to na poprvé, proto píšu, že jsem na sebe nazlobená, jelikož jsem ročník 1972, tak to jsem teprve zvědavá, jak to bude dál, ale vzhledem k tomu, že mě sebevzdělání baví, tak budu pokračovat dál. A od zítřka se přihlašuji na kurz angličtiny.


Dagmar Kalinova

Je to zajímavé téma, ale popravdě řečeno tento kurz mě moc nebavil. Přišlo mi to jako předčítání z učebnice. Od podobných kurzů očekávám, že mě inspirují k tomu, začít se sebou něco dělat a dát konkrétní tipy, jak na to. V tomto ohledu je mnohem lepší kurz "Vzdělávání jako součást života".