Úvodní stránka

Co potřebuje HR specialista vědět o projektovém řízení?

hodnocení 93 %

Kurzem provází Jiří Krátký

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
43 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete lépe porozumět vašim projektovým manažerům? Chcete se dozvědět, jak rozvíjet jejich potenciál?

Řízení projektu je odborná manažerská činnost, která vyžaduje specifické znalosti a dovednosti, má svá pravidla, doporučené postupy a standardy. Tento kurz je určen vám, HR profesionálům, kteří nabíráte a rozvíjíte projektové manažery. Díky tomuto kurzu zjistíte, jak vašim projektovým manažerům porozumět a jak naplnit jejich rozvojové potřeby.

V tomto kurzu se konkrétně dozvíte:

  • co je to projekt a v čem se liší od běžné práce,
  • jaké znalosti a dovednosti potřebuje mít úspěšný manažer projektu,
  • k čemu jsou dobré mezinárodní certifikace v projektovém řízení a jak se v nich vyznat,
  • jak vybrat vhodného kandidáta na manažera projektu,
  • jak efektivně rozvíjet kompetence projektových manažerů.

Celou svoji profesní kariéru se věnuji projektovému řízení, posledních 8 let také vzdělávání projektových manažerů. Rád se s Vámi nyní podělím o své zkušenosti. Pokud se chcete naučit řídit projekty, jsou pro vás na tomto portálu určeny kurzy Projektové řízení krok za krokem a další kurzy pro manažery projektů.

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer, trenér a poradce

Jiří žije projektovým řízením. Řídí projekty, tvoří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i … číst více dovedností projektových manažerů i týmů v PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR a viceprezidentem Společnosti pro projektové řízení. Více o něm na LinkedIn.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

93 %
94 hodnocení

Pavla Reindlová

Perfektní.


Romana Aulická

Tento kurz mi přinesl mnoho zajímavých informací. Jen škoda že do personalistiky neměl větší přesah. Líbil se mi přehled kurzu, jeho zpracování a užitečné informace do budoucnosti. Hodí se i pro běžný život (jak si zorganizovat čas :-))


Tomáš Kalivoda

Kurz se mi, jako studentovi projektového řízení, líbil. Odnáším si nové informace o kompetencích PM a jejich rozdělení, možnosti certifikace. Certifikacím bylo věnováno možná až moc prostoru


Lenka Minarikova

Kurz byl příjemně vedený a půvabně zafoukal do plachet všem lodím, které vědí, kam plují - díky!


Jana Vaverková

Děkuji za další užitečné informace.J.Vaverková


Miroslav Kubeš

Poučné.


Jiří Langr

Přehledné shrnutí jednotlivých certifikací pro projektové manažery. Nechybí ani zajímavé tipy pro výběr vhodných manažerů a jejich následné vzdělávání.


Martin Bolek

Zvolil bych přehrávač, který umožňuje dívat se na kurz zrychleně. Zbytečně dlouhé pauzy a prodlevy


Aneta Bencová

moc pěkné pojetí kurzu


Ondřej Mach

Výborné a přehledné zasvěcení do certifitátů pro začínající i pokročilé projektové manažery.
Děkuji.