Všechny kurzy

Co potřebuje HR specialista vědět o projektovém řízení?

hodnocení 91 %

Kurzem provází Jiří Krátký

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
43 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete lépe porozumět vašim projektovým manažerům? Chcete se dozvědět, jak rozvíjet jejich potenciál?

Řízení projektu je odborná manažerská činnost, která vyžaduje specifické znalosti a dovednosti, má svá pravidla, doporučené postupy a standardy. Tento kurz je určen vám, HR profesionálům, kteří nabíráte a rozvíjíte projektové manažery. Díky tomuto kurzu zjistíte, jak vašim projektovým manažerům porozumět a jak naplnit jejich rozvojové potřeby.

V tomto kurzu se konkrétně dozvíte:

  • co je to projekt a v čem se liší od běžné práce,
  • jaké znalosti a dovednosti potřebuje mít úspěšný manažer projektu,
  • k čemu jsou dobré mezinárodní certifikace v projektovém řízení a jak se v nich vyznat,
  • jak vybrat vhodného kandidáta na manažera projektu,
  • jak efektivně rozvíjet kompetence projektových manažerů.

Celou svoji profesní kariéru se věnuji projektovému řízení, posledních 8 let také vzdělávání projektových manažerů. Rád se s Vámi nyní podělím o své zkušenosti. Pokud se chcete naučit řídit projekty, jsou pro vás na tomto portálu určeny kurzy Projektové řízení krok za krokem a další kurzy pro manažery projektů.

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Výkonný ředitel PM Consulting

Jiří působí jako výkonný ředitel společnosti PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem … číst více projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR. Vytváří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i dovedností projektových týmů. Ve volném čase běhá a chodí do přírody. Více o něm na LinkedIn.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

91 %
34 hodnocení

Lukáš Reich

Velmi obohacujuce.


Erik Iglesias Abella

Jednoduchý (krátký) ale velice hodnotní informacemi a způsobem jejich výkladu. Vhodný nejenom pro HR profesionálů, ale i pro začínajících PMs který by chtěli pochopit který certifikát jim bude více vyhovovat.


Martin Reichel

Když pominu, že si autor plete Guildu a Raid ve WOWku, tak super kurz :D.


Vendula Kocianová

Zajimavy uvod do problematiky PM pro personalisty, dekuji


Marek Vanko

Znovu musim povedat, ze to bolo prehladne a zrozumitelne. Velmi dobre


Jakub Mrštný

Praktické, zajímavé a hodnotné


Jan Hart

Věcné informace o certifikátech,ale ne o projektovém řízení.
Pár drobností tam bylo, ale obecných a povrchních.


Katerina Heckova

Děkuji, pro základní orientaci v dané oblasti to bylo velmi podnětné.


Bc. Martina DAHMANI

stručné, jasné, dobře vysvětlené, uvedeny příklady - super :-)


Eva Popílková

Přehledně udělaný kurz, který je velmi srozumitelný a jasný. Těším se na další kurzy od pana Krátkého. :-) Mohu jen doporučit.