Co potřebuje HR specialista vědět o projektovém řízení?

hodnocení 93 %

Kurzem provází Jiří Krátký

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
8

Celková délka videí:
43 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete lépe porozumět vašim projektovým manažerům? Chcete se dozvědět, jak rozvíjet jejich potenciál?

Řízení projektu je odborná manažerská činnost, která vyžaduje specifické znalosti a dovednosti, má svá pravidla, doporučené postupy a standardy. Tento kurz je určen vám, HR profesionálům, kteří nabíráte a rozvíjíte projektové manažery. Díky tomuto kurzu zjistíte, jak vašim projektovým manažerům porozumět a jak naplnit jejich rozvojové potřeby.

V tomto kurzu se konkrétně dozvíte:

  • co je to projekt a v čem se liší od běžné práce,
  • jaké znalosti a dovednosti potřebuje mít úspěšný manažer projektu,
  • k čemu jsou dobré mezinárodní certifikace v projektovém řízení a jak se v nich vyznat,
  • jak vybrat vhodného kandidáta na manažera projektu,
  • jak efektivně rozvíjet kompetence projektových manažerů.

Celou svoji profesní kariéru se věnuji projektovému řízení, posledních 8 let také vzdělávání projektových manažerů. Rád se s Vámi nyní podělím o své zkušenosti. Pokud se chcete naučit řídit projekty, jsou pro vás na tomto portálu určeny kurzy Projektové řízení krok za krokem a další kurzy pro manažery projektů.

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer, trenér a poradce

Jiří žije projektovým řízením. Řídí projekty, tvoří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i číst vícedovedností projektových manažerů i týmů v PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR a viceprezidentem Společnosti pro projektové řízení. Více o něm na LinkedIn.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

93 %
113 hodnocení

Markéta Novotná

Kurz byl přínosný hlavně v poznání,dle jakých kritérií se personalista rozhoduje o výběru uchazeče pro pozici projektového manažera .


Aneta Rozsypalová

Kurz jistě hodnotím jako přínosný a zajímavý, jen mi přišlo, že byla věnována možná až nadstandardní pozornost informacím o jednotlivých certifikátech (IPMA, Prince2...) ve srovnání s ostatními kapitolami.


Vítězslav Blažek, Mgr.

nedokážu posoudit, kolik lidí využívá uváděné instituce, trochu pochybuji......


Pavla Reindlová

Perfektní.


Romana Aulická

Tento kurz mi přinesl mnoho zajímavých informací. Jen škoda že do personalistiky neměl větší přesah. Líbil se mi přehled kurzu, jeho zpracování a užitečné informace do budoucnosti. Hodí se i pro běžný život (jak si zorganizovat čas :-))


Tomáš Kalivoda

Kurz se mi, jako studentovi projektového řízení, líbil. Odnáším si nové informace o kompetencích PM a jejich rozdělení, možnosti certifikace. Certifikacím bylo věnováno možná až moc prostoru


Lenka Minarikova

Kurz byl příjemně vedený a půvabně zafoukal do plachet všem lodím, které vědí, kam plují - díky!


Jana Vaverková

Děkuji za další užitečné informace.J.Vaverková


Miroslav Kubeš

Poučné.


Jiří Langr

Přehledné shrnutí jednotlivých certifikací pro projektové manažery. Nechybí ani zajímavé tipy pro výběr vhodných manažerů a jejich následné vzdělávání.