Co se v mládí naučíš, v byznysu zapomeň

Nejprodávanější

Kurzem provází  Margareta Křížová

Vhodné k poslechu

Tento kurz je mírně netradiční, místy skeptický, ale v podstatě laskavý a pozitivní. V úvodu vám připomene několik zlatých pravidel, které většině z nás rodiče neúnavně vtloukali (doufejme, že jen obrazně) do hlavy. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

47 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

A během kurzu se vám budu snažit zase vtlouct do hlavy (opět obrazně), proč se těmito zlatými pravidly neřídit a proč a co dělat přesně naopak.

Dozvíte se tak, že samochvála rozhodně nesmrdí, že bavit se s cizími lidmi je docela fajn (už jste velký kluk nebo holka a rozhodně poznáte ty, se kterými se bavit nechcete) a někdy se vyplatí cpát se tam, kam vás nikdo nezval.

Je zvláštní, že ačkoliv to rodiče mysleli dobře, teprve když se přestaneme řídit jejich starostlivými radami, může se nám ulevit a dokonce začít dařit tam, kde to zatím nebyla žádná velká sláva.

Věřím, že kurz ocení ti, kteří se chtějí utvrdit v tom, co dávno tušili, jen si to nechtěli přiznat. Být za hodnou holku nebo poslušného chlapce je fajn ve školce či v první třídě, ale ve firmě či podnikání s tím nevystačíte. Kurz ovšem rozhodně není vhodný pro lidi, kteří humor, flexibilitu, odvahu a ochotu zkoušet a chybovat, považují za životní prohru. Protože výhra je, když se umíme smát, přijmout vlastní nedokonalost a přiznat si, že jsme „jenom” lidi, a to je fajn.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Margareta Křížová

Byznys mentorka, poradkyně v oblasti obchodní strategie a fúzí a akvizic

Radím lidem na startu podnikání i v dalším růstu. Spolupracuji s firmami na obchodní strategii a při prodeji nebo nákupu podílů společností. Radím startupům při vstupu investora do společnosti. Na NEWTON University vedu podnikatelský akcelerátor NEWTON Business Accelerator. Byla jsem investorkou v pořadu České televize Den D. Na Rádiu ZET jsem moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET a v České televizi pořad zaměřený na finanční gramotnost - Máme na to. Píšu blog, napsala jsem knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. 

www.margaretakrizova.com

Hodnocení kurzu

92 %

445 hodnocení
330x
74x
27x
8x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ľubica D.

Kurz sa mi pacil, dobre rady do zivota, ocenenie seba a doverovat si.


Katarína S.

Skvelé.

Reakce lektora:

“Milá Kataríno, děkuju moc, mějte se fajn, Margareta“


Eva L.

Poutavý a vtipný projev lektorky – kurz se mi moc líbil.

Reakce lektora:

“Milá Evo, děkuju za pěkné hodnocení a přeju Vám finanční pohodu, mějte se fajn, Margareta“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.