Efektivní vedení akvizičního jednání s cílem uzavřít obchod

Nejprodávanější

Kurzem provází  Radek Viktor Haštaba

Vhodné k poslechu

V kurzu se dozvíte jak nejlépe a nejúčinněji vést akviziční obchodní jednání. A nejen toto první jednání, ale celý obchodní případ tak, abyste ho co nejrychleji a úspěšně uzavřeli. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

51 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V kurzu se dozvíte jak nejlépe a nejúčinněji vést akviziční obchodní jednání. A nejen toto první jednání, ale celý obchodní případ tak, abyste ho co nejrychleji a úspěšně uzavřeli. Povíme si o důležitosti autenticity a sebehodnoty, protože tam vše začíná. Projdeme si podrobnou koncepční i mentální přípravou na jednání.

Také se dozvíte, jak klientovi nejlépe vizualizovat v mysli příjemný zážitek a emoci spojenou s nákupem vašeho produktu a jak tento silný nástroj využívat. Dále dostanete do rukou konkrétní strategii jak řídit a převzít okamžitou kontrolu nad průběhem schůzky. 

A všichni víme, že po jednání nic nekončí. Naučíte se tedy, jak nenásilně, konstruktivně a věcně vést s klientem permanentní komunikaci až do uzavření obchodního případu.

V kurzu se naučíte:

 • Jak používat Autenticitu a Sebehodnotu v akvizičních jednáních - jak na těchto silných prvcích pracovat a budovat je v sobě
 • Jak se na akviziční jednání koncepčně i mentálně připravit
 • Principy, jak pracuje lidská mysl a jak tyto principy využít účinně při akvizičních jednáních
 • Jak pomocí efektivní komunikační strategie převzít od začátku až do konce kontrolu nad akvizičním jednáním a tak maximalizovat jeho úspěšnost -  mít jednání v “opratích”
 • Rozebereme fáze nákupního cyklu a řekneme si, jak je konkrétně v akvizičním jednání využít pro jeho úspěch
 • Dozvíte se hlavní zásady akvizičního jednání, které zásadně ovlivňují jeho pozitivní výsledek
 • Jak postupovat po akviziční schůzce tak, abyste celý obchodní případ dotáhli do úspěšného zakončení

Kurz je určený pro ty z vás:

 • kdo jste zaměstnáni jako aktivní obchodníci “lovci” a potřebujete získávat nové zákazníky,
 • ty z vás, kdo vedete obchodní tým a chcete ho podpořit, inspirovat a ve výsledku zvýšit jeho výkon,
 • ty z vás, kdo jste na volné noze a potřebujete získávat nové zákazníky,
 • ty z vás, kdo vedení  akviziční schůzky trénujete a chcete se inspirovat jinými přístupy a pohledy na toto téma,
 • ty z vás, kdo se chcete ve vedení akvizičních schůzek sami zdokonalit a dosahovat výsledků.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akviziční činnost a mentální příprava

Radek Haštaba má 20let obchodní praxe a to od práce v „první“ linii až po akvizice nadnárodních společností. V akvizicích je stále aktivní a působí také jako konzultant a lektor v oboru získávání nových zákazníků se specializací na akviziční telefonáty, vedení akvizičních jednání, prohlubování obchodních dovedností a mentální přípravu. S firemními týmy pracuje dlouhodobě a chodí s nimi do praxe s cílem navýšit jejich výkon. Jeho semináři, nebo dlouhodobými programy prošly stovky účastníků a desítky firemních týmů z firem jako T-MOBILE, Salamander, Logio, nebo HOCHTIEF se kterými pracoval či stále pracuje na základě zadání na míru, většinou na obchodně strategická témata a zvýšení výkonu týmů či jednotlivců.

Hodnocení kurzu

88 %

192 hodnocení
116x
50x
20x
2x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lucie Kolaříková

V zaverecnem testu se u nekterych otazek nabizi vice spravnych odpovedi,trochu zmatecne.Spravna odpoved je vzdy ale jen jedna.
Cele skoleni hodnotim kladne. Je dobre si zopakovat zakladni postupy a poslechnout si i z zkusenosti z realnych schuzek.


Martin Grabmüller

Nic moc. Je vidět, že pan lektor toho moc neprodal.


Janka Luptáková

Vyborny, strucny a pritom konkretny kurz i vsetky informacie.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.