Efektivní vedení akvizičního jednání s cílem uzavřít obchod

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Radek Viktor Haštaba

Cena: 699 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
51 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

V kurzu se dozvíte jak nejlépe a nejúčinněji vést akviziční obchodní jednání. A nejen toto první jednání, ale celý obchodní případ tak, abyste ho co nejrychleji a úspěšně uzavřeli.

V kurzu si osvojíte

Akvizice

V kurzu se dozvíte jak nejlépe a nejúčinněji vést akviziční obchodní jednání. A nejen toto první jednání, ale celý obchodní případ tak, abyste ho co nejrychleji a úspěšně uzavřeli. Povíme si o důležitosti autenticity a sebehodnoty, protože tam vše začíná. Projdeme si podrobnou koncepční i mentální přípravou na jednání.

Také se dozvíte, jak klientovi nejlépe vizualizovat v mysli příjemný zážitek a emoci spojenou s nákupem vašeho produktu a jak tento silný nástroj využívat. Dále dostanete do rukou konkrétní strategii jak řídit a převzít okamžitou kontrolu nad průběhem schůzky. 

A všichni víme, že po jednání nic nekončí. Naučíte se tedy, jak nenásilně, konstruktivně a věcně vést s klientem permanentní komunikaci až do uzavření obchodního případu.

V kurzu se naučíte:

 • Jak používat Autenticitu a Sebehodnotu v akvizičních jednáních - jak na těchto silných prvcích pracovat a budovat je v sobě
 • Jak se na akviziční jednání koncepčně i mentálně připravit
 • Principy, jak pracuje lidská mysl a jak tyto principy využít účinně při akvizičních jednáních
 • Jak pomocí efektivní komunikační strategie převzít od začátku až do konce kontrolu nad akvizičním jednáním a tak maximalizovat jeho úspěšnost -  mít jednání v “opratích”
 • Rozebereme fáze nákupního cyklu a řekneme si, jak je konkrétně v akvizičním jednání využít pro jeho úspěch
 • Dozvíte se hlavní zásady akvizičního jednání, které zásadně ovlivňují jeho pozitivní výsledek
 • Jak postupovat po akviziční schůzce tak, abyste celý obchodní případ dotáhli do úspěšného zakončení

Kurz je určený pro ty z vás:

 • kdo jste zaměstnáni jako aktivní obchodníci “lovci” a potřebujete získávat nové zákazníky,
 • ty z vás, kdo vedete obchodní tým a chcete ho podpořit, inspirovat a ve výsledku zvýšit jeho výkon,
 • ty z vás, kdo jste na volné noze a potřebujete získávat nové zákazníky,
 • ty z vás, kdo vedení  akviziční schůzky trénujete a chcete se inspirovat jinými přístupy a pohledy na toto téma,
 • ty z vás, kdo se chcete ve vedení akvizičních schůzek sami zdokonalit a dosahovat výsledků.

Osnova kurzu

Radek Viktor Haštaba

Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akviziční činnost a mentální příprava

Radek Haštaba má 20let obchodní praxe a to od práce v „první“ linii až po akvizice nadnárodních společností. V akvizicích číst víceje stále aktivní a působí také jako konzultant a lektor v oboru získávání nových zákazníků se specializací na akviziční telefonáty, vedení akvizičních jednání, prohlubování obchodních dovedností a mentální přípravu. S firemními týmy pracuje dlouhodobě a chodí s nimi do praxe s cílem navýšit jejich výkon. Jeho semináři, nebo dlouhodobými programy prošly stovky účastníků a desítky firemních týmů z firem jako T-MOBILE, Salamander, Logio, nebo HOCHTIEF se kterými pracoval či stále pracuje na základě zadání na míru, většinou na obchodně strategická témata a zvýšení výkonu týmů či jednotlivců.

Všechny kurzy lektora Radek Viktor Haštaba

Hodnocení kurzu

88 %

100 hodnocení
59x
28x
10x
2x
1x

Ing. L. P.

Výborne


Martin S.

Výborný kurz s excelentním lektorem!


Erika Vítková

Výborný kurz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.