Firemní telefonování v němčině

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
37 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Kurz, jak správně telefonovat německy. Zvládnete důležitou (a obávanou) jazykovou dovednost. Pochopíte a osvojíte si slovní zásobu a fráze, které se od vás očekávají při telefonování v němčině.

Pracujete ve firmě a musíte vyřizovat telefonáty s kolegy či partnery v německém jazyce? Domluvíte se “nějak”, používáte několik odposlouchaných frází pronášených v dialektu partnera, s nímž nejčastěji telefonujete? Spoléháte na shovívavost kolegů či partnerů?

Pokud se s tím nespokojíte, pokud se chcete zdokonalovat a pohybovat v německém firemním prostředí s větší suverenitou, tak jste v našem kurzu správně.

V kurzu se naučíte:

 • Seriózní slovní zásobu užívanou v telefonii
 • Často užívané a zároveň očekávané fráze
 • Nejčastější situace firemního života, k nimž potřebujeme telefon
 • Související slovní zásobě
 • Možnostem, jak správně do telefonu oslovit
 • Jak vyřídit přepojení, omyly a další nepříjemné situace
 • Jak bezchybně uvést záležitost
 • Jak se řádně rozloučit
 • Pochopíte vybrané gramatické jevy spojené s užíváním během telefonování

Kurz je určený pro:

 • Pracovníky ve firmách vlastněných kapitálem z německy mluvících zemí
 • Studenty a pracovníky komunikující často s partnery z německy mluvících firem
 • Mírně pokročilé studenty
 • Každého, kdo se chce přiučit novým dovednostem v němčině
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Zdeněk Pecka

Zdeněk Pecka

Germanista, pedagog a lektor

Zdeněk Pecka vystudoval germanistiku a bohemistiku. Doktorský titul získal na univerzitě ve Vídni v oboru německé filologie. Působil jako lektor českého jazyka číst vícena německých univerzitách v Jeně a ve Výmaru. Přednáší německy psanou literaturu, textové disciplíny a rétoriku v němčině na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, spolupracuje s regionálními médii a ve výuce uplatňuje vlastní bohaté zkušenosti. Dlouholetý pedagog a lektor. Provozuje také svou soukromou lektorskou praxi pod hlavičkou Studio Southwind

Hodnocení kurzu

97 %
7 hodnocení

Denisa Santos

Zkontrolujte si otázky v testovací části 7 a 10, jsou špatně položeny.

Reakce lektora:

“Vážená kolegyně, děkujeme Vám mnohokrát za hodnocení a za zprávu. V sedmé testovací části se skutečně ptáme na to, jak se označuje v němčině diakritické znaménko – český háček nad souhláskou a pouze jedna odpověď je správně, a v desáté části jen jedna odpověď označuje kvalitu spojení, všechny ostatní vyjadřují nějakou formu omylu.“


Petr Louženský

Kurz přináší mnoho v praxi velmi dobře použitelných frází a obratů. Nelituji, že jsem si jej zaplatil, a doporučuji všem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.