Firma a rodina jako kmen

Nejprodávanější

Kurzem provází  Tomáš Bušek

Vhodné k poslechu

Tomáš Bušek, ostřílený sales guru a cestovatel za přírodními kmeny vás vezme na cestu (znovu)objevení rituálů, kmenů a mýtů, které najdete ve firmách a vlastně všude kolem nás. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:14 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Řeč bude o Ester Ledecké, Prométheovi, firemních náčelnících a šamanech, přírodních kmenech, firemních rituálech, korporátních zvyklostech a znovuobjevování lidskosti a příběhů ve firemním prostředí.

Kurz se hodí:

  • zaměstnancům, kteří se chtějí na své působení podívat novýma očima
  • manažerům a majitelům firem, kterým záleží na tom, na jakých základech budují firemní kulturu
  • lidem z oddělení HR, interní komunikace a marketingu, kteří řeší, jak důležitá firemní sdělení dostat k zaměstnancům 
  • všem, kdo mají rádi dobré příběhy
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tomáš Bušek

Byznysmen, lektor a firemní šaman na vedlejší úvazek

Podnikatel a konzultant se zaměřením na netriviální obchod. Působil v managementu nadnárodních firem v pozicích odpovědných za výkon společnosti. V roce 2003 založil úspěšnou společnost Towers Consulting, která pomáhá svým zákazníkům se strategickým rozvojem. Rád cestuje, zabývá se přírodními kmeny a jejich rituály. Tyto zkušenosti pak přenáší do moderních firem jako lektor, kouč a konzultant.

http://tomas-busek.cz

Hodnocení kurzu

94 %

326 hodnocení
253x
51x
16x
4x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana K.

Výživný, inšpirujúci kurz, vysvetľujúci zákony úspechu firmy, postavenom na jednoduchých základných princípoch správania sa k ľudom, k tímom a v rôznych situáciách.


Pavel Škoda

Skvělý kurz. Děkuji. Ordinoval bych jej snad v každé firmě především rádoby šamanům, kteří již zapomněli, že život je o člověčině a lidech.

Často poslouchám kurzy v autě. U tohoto kurzu jsem měl problém s odlišnou hlasitostí lektora. Chvilku na 50% hlasitosti, pak jsem musel přidávat na 80% a zpět. Souviselo to třeba s otočením hlavy na stranu nebo oddálení od mikrofonu.

A už se těším na Vaše další kurzy. :)

Reakce lektora:

“Dobrý den Pavle a děkuji za hodnocení. Uvidíme. Rád něco dalšího pro Seduo natočím. Krásné dny. Tom“


Ľubica K.

super, dakujem

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.