Google Kalendář - organizace času a plánování

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Minář

Google Kalendář není jen pouhá náhrada papírového kalendáře. Pojďme se podívat, jak ho využít na práci v týmu, rodinné plánování nebo jako tréninkový deník. Protože co není v kalendáři, to se nestane! Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

34 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Víte o tom, že společně s emailovým účtem Gmail získáváte také další aplikace? Třeba Google Kalendář, který vám velmi zjednoduší organizování času, plánování schůzek (dokáže například zjistit, kdy má váš kolega čas) nebo pohlídá vaše návyky (např. pravidelné cvičení). Jedná se o cloudovou službu - svůj kalendář budete mít k dispozici kdekoliv a na libovolném zařízení (počítač, tablet, telefon).

Celý kurz se nese v duchu pravidla “Co není v kalendáři, to se nestane” a kromě klasického plánování svého času se podíváme i na některé netradiční využití Google Kalendáře. Pavel Minář vám například ukáže, jak sdílí s manželkou kalendář svých dcer a i když je roztržitý ajťák, nezapomene už nikdy vyzvednout dcerky z kroužků. Podíváme se také na to, jak vytvořit veřejný kalendář, který Pavlovi neskutečně usnadňuje plánování schůzek s klienty.

V kurzu se naučíte:

  • Používat Google Kalendáře k plánování času
  • Organizovat schůzky tak, že na jedno kliknutí zjistíte, kdy mají kolegové čas
  • Jak používat Google Kalendář nejen v práci, ale i v soukromí (školní akce dětí, kroužky, …)
  • Jak využít kalendář jako úkolovník
  • Jak zvládnout návyky (odnaučení kouření, pravidelný sport, …).

Kurz je určený pro:

  • Pro všechny, kteří chtějí využít Google Kalendář naplno 
  • Pro všechny, kteří nechtějí v hlavě držet termíny schůzek
  • Pro všechny, kteří spolupracují s více lidmi (kolegové, klienti, …)
  • Pro všechny, kterým přestává stačit papírový kalendář
  • Pro všechny, kteří nestíhají, mají toho prostě moc a chtějí to změnit

Doplňkové odkazy ke kurzu:

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Minář

IT konzultant se specializací na Google Workspace

Pavel je freelancer, který se specializuje na implementace Google Workspace do firem. Momentálně (léto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - hlídá, aby vše klapalo a zároveň školí zaměstnance těchto firem, aby dokázali vytěžit maximum z Gmailu, Google Kalendáře, Disku a dalších aplikací z balíku Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzy prošlo 4726 účastníků. Více se o Pavlovi dozvíte na www.minar.cz.

Hodnocení kurzu

95 %

298 hodnocení
239x
49x
8x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ivo V.

podáno velmi srozumitelně a pohodovou formou


Jiří Š.

Děkuji za kurz, pečlivě připravený. Pravděpodobně se ale jedná o kurz připravovaný před delší dobou (tedy několika měsíci), protože, zdá se, obsahuje neaktuální stav funkcí. Marně ale hledám v popisu kurzu informaci o datu jeho vytvoření.
Doporučoval bych tedy aktualizaci obsahu kurzu o nové nástroje.
Celkově jsem vděčný za kurzy, které nestraní jen uživatelům MS nástrojů. Ale ocenil bych kurzy pro pokročilejší uživatele.


Lukáš G.

super

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.