Hledání životní rovnováhy

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martina Viktorie Kopecká

Vhodné k poslechu

Život je jako sirka. Když zápalka vyhoří, zmizí světlo, kterým pomáhá. Když ji sfouknete předčasně, nevyčerpáte záměr, ke kterému byla stvořena. Inspirujte se, jak jak v životě najít zdravý balanc. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Martina Viktorie Kopecká je farářka. Je také psychoterapeutka a má za sebou pracovní zkušenost z nadnárodní korporace. Svou první bibli si koupila až během studií teologie, do té doby se řadila mezi nevěřící.  

V kurzu se s vámi podělí o svůj náhled na život. Nečekejte strohé kázání o tom, jak byste měli žít. Spíš upřímnou zpověď člověka, který ví, jaké to je čelit představám ostatních o tom, jak žít svůj život. Jaké to je stát se díky Star Dance miláčkem publika, ale také ocitat se pod palbou kritiky. Jako žena-duchovní ví, jaké to je působit v oboru, ve kterém panují silné představy o tom, kdo je pro něj vhodným kandidátem. 

Martina Viktorie Kopecká se ve své práci setkává s lidmi jako jste vy: Z různých rodin, s odlišnými životními zkušenostmi, radostmi a trápeními. Vždy však s touhou žít život co nejlépe, nebo aspoň jak se momentálně dá. V kurzu čerpá z jejich, především ale ze svého příběhu.  

V kurzu od Martiny Viktorie Kopecké uslyšíte:

  • Nechat věci dít se. Jak se i jí, jako velmi aktivnímu člověku, nakonec vyplácí přehnaně na věci netlačit.
  • Měla bys, neměla bys… Jak se jí daří vypořádat se s představami a předsudky veřejnosti, jak by se měla (nebo neměla) jako žena a farářka chovat. 
  • Hospodin posral Álona. Jak a proč se naučila být více autentická, i za cenu nedokonalosti a možných trapasů. 
  • Nehodnoť lidi. Jak se díky kritice jejího působení ve Star Dance naučila reagovat na zraňující komentáře a co si díky nim uvědomila.
  • Kdo vyhoří, nesvítí. Že i faráři čelí zahlcenosti a vyhoření, a co jí pomáhá držet množství povinností a příležitostí na uzdě.  
  • I farář je jen člověk. Že i ona si dopřává zážitky a malé neřesti a proč totéž radí i vám. 
  • Skutečně prožít chvíli. Jak pomáhá lidem, aby si důležité životní okamžiky skutečně uvědomovovali a na dlouho ukotvili. 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martina Viktorie Kopecká

duchovní

Nejprve jsem zvolila umírněnou cestu kariéry v nadnárodním korporátu, která mě naštěstí brzy přestala bavit. Trvalo to pak ještě tři roky, než jsem si podala přihlášku na teologii. V roce 2011 jsem přijala křest a pak všechno šlo v podstatě samo. V práci už se to nedalo vydržet a tak jsem podala výpověď. O měsíc poté přihlášku k dalšímu studiu (psychologie, speciální pedagogika). Dostudovala jsem postupně všechny vybrané obory, notně vyčerpána. 

Mým prvním působištěm byl kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, kde jsem jednou nohou a srdcem do dneška. Od konce roku 2014 zastupuji Církev československou husitskou ve Světové radě církví (World Council of Churces) a předsedám jednomu z jejích poradních orgánů (ECHOS).

Hodnocení kurzu

95 %

1 973 hodnocení
1599x
258x
82x
24x
10x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Kateřina Kudrnová

Dobrý den,

kurz byl velmi zajímavý a mohu vřele doporučit, moc se mi líbil :-)


Ilona P.

Líbil, nejsem věřící, ale i tak byl inspirativní, a zajímavou formou poučný.


Richard V.

Moc příjemně sdílené zkušenosti a pocity, ze slov je cítit láska a respekt k ostatním.

Reakce lektora:

“Děkuji a srdečně Vás pozdravuji, mv.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.